Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemes vagyok az osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemes vagyok az osztálytársamba tanácsot szeretnék kérni hogy elmondjam-e neki ha igen akkor hogy? Ilyet még nem éreztem egy lány iránt sem Ő 17L Én 18f

Figyelt kérdés

az elmúlt 10 hónapban nagyon közel kerültünk egymáshoz többször is haza vittem,ajándékokat is vettem neki

az osztályban már két fiúval is volt neki kapcsolata de hamar össze vesztek,csodálatos lány


2016. júl. 9. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont így elmondod ahogy nekünk.
2016. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"többször is haza vittem" Kocsival jársz iskolába? Biztos siker a csajoknál.
2016. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak néha és akkor mindig vittem a suliba és haza is vittem közben jókat beszélgetünk
2016. júl. 9. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kocsival, ööö.... trabival jártam suliba.

Hát nem volt egy punci mágnes. :D

2016. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy mondd el neki ,különben hogy fogtok összejönni? Ha neki még be is jössz, valószínű hogy nem említi meg neked mert ő úgy tudja hogy semmit se érzel iránta. Egyébként igazuk van többieknek, szerintem így tökéletes ha ugyanúgy mondod el neki amit itt leírtál róla :Đ
2016. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. júl. 9. 20:08
 7/7 A kérdező kommentje:

kár volt elmondanom mert most lehet hogy a barátságunknak is annyi

mondjuk tudták egy páran az osztályból hogy szerelmes vagyok belé

2016. júl. 27. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!