Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A csók, egy ilyen helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók, egy ilyen helyzetben tényleg semmit se számít?

Figyelt kérdés
Szóval én fiú vagyok és voltam egy buliban egy kedves lány ismerősömmel, akivel mitadisten smároltunk és többször is. Azóta is felemlegeti nekem néha, meg én is neki, néha poénkodunk vele. Azt mondta ismételni akarja majd mert jó volt. Megkérdeztem, hogy miért nem járunk és akkor bármikor csinálhatjuk mások előtt is erre bejelentette hogy azért ennyire nem akar közeledni hozzám, de szívesen smárol velem vagy másról is lehet szó. Na ilyet csak a rib**cok csinálnak, vagy szórakozik velem és bal*asz vagyok? :D

2019. dec. 5. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb ezt mondta neked: amíg nincs más, addig jó vagy te is smárolgatásra.

Szerintem bátran mondhatnál nemet erre az ajánlatra, lehet a leányzó elgondolkozna picit. Ne hagyd, hogy szórakozzon veled.

2019. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy használd ki a lehetőséget :)
2019. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

b@$zni akar veled, csak ezt nem akarja ilyen egyértelműen kimondani

ne hagyj ki egy ilyen lehetőséget

2019. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm szépen a válaszokat
2019. dec. 20. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!