Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a csók az már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a csók az már csalásnak számít?

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy van egy barátom, de sajnos nagyon messze van, vagyis távkapcsolat van köztünk. Nagyon hiányzik nekem.

Szerintetek a csók az megcsalás akkor, ha hiányzik valaki, vagyis őt látod mikor megcsókolsz mást?

Remélem lehet érteni mit próbalok kifejezni

:((



2019. jan. 9. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Eléggé szánalmas vagy ha így akarod leplezni hogy hiányzik inkább dobd szegény srácot mielőtt más is történik a csokon kívül
2019. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
63%

1.: A távkapcsolat, főleg fiatalon, NEM kapcsolat!!!

2.: Igen, a csók is megcsalás!


Keresse egy közelebbi kant és élj, ne egy 200 kilóméterre csajozó srácról álmodozz, akit évente 2X látsz pár órára.

2019. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem egyértelműen megcsalásnak számít. Az a legjobb, ha most őszinte leszel, és megmondod a távoli barátodnak, hogy már nem őt kedveled.
2019. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
tėged nem zavarna ha tudnâd hogy masokkal csókolozgat a barátod.?
2019. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

annak számit természetesen, legalább a mostani fiút hagyjad békén és ne bántsd meg azzal, hogy te meg mással vagy és mással csókolózgatsz. Miért léteznek ennyire szánalmas emberek?

Ha nem jó, nem működik a távkapcsolat akkor nem kell belemenni.

2019. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annak számít. Nem is kérdés.

Gondolom, te sem örülnél, hogy ha a barátod mással csókolózna.

Ha nekem valaki hiányzik, akkor azt nem pótolhatja más. Sőt, ha más hozzám próbálna érni, attól biztosan undorodnék is.

Neked nem a barátod hiányzik, hanem a szeretet, a testi érintkezés. Akkor miért nem ez a fiú a barátod, aki a közelben van? Megoldódna a problémád.

2019. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek a többiekkel, szerintem a csók az már egyértelműen egyenlő a megcsalással, mivel valószínűleg csak azzal csókolózol, akihez vonzódsz. Ha más fiú vált ki belőled vonzalmat, akkor a mostanit el kell engedni, mielőtt még ennél is jobban megbántod a srácot.
2019. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem egy olyan dolog amit olyan egyszerű meghatározni. Viszont elfogadás szempontjából az emberek kb 90%a elutasítja, és megcsalásnak minősíti ami teljesen értehtő és jogos mivel a csók elviekben egy erősebb érzelem nyílvánítás. (Én is a 90%ban vagyok csak jelzem), de van a másik rész is, ha a kevésből pont találkozik egy pár akkor nem. Akkor ők csak is a fizikai vágyukat ami természetes élik ki. Ők szét tudják álltalában kapcsolni a testi "szükségeket" az érzelmektől. Én ebben őszíntén nem hiszek, mert ha csak az arra az időre is, de biztos, h nem éppen azt érzi, h jaj de szeret engem. Meg szerintem nem is tudják csak úgy külön választani, de elfogadom, hogy ha ezt mondja. Viszont, hogy ha velem akar kapcsolatban lenni, akkor türtőzteti magát vagy a viszontas látásra. Vagy inkább azt se. (Bocsánat az esetleges elírásért kissé remegek így sokszor írok véletlen más betűt mint akartam vagy többet-kevesebbet, de próbáltam korrigálni.) Ha igazán szereted elmondod mi történt. Olyan sincs, hogy "az Ő érdekében nem mondom el", mert ez nem az ő érdeke, hanem a Tied. Az övé az lett volna, hogy nem teszed meg. Illetve meg se véded semmitől, ha nem mondod el. Azzal védted volna meg, ha nem lenne mit elmondanod. És ha ezek után dob fogadd el, mert igaza van. És ennyi. Le lehet pontozni, tiszteledben tartom azt akik szerint nem megcsalás akár a szex sem, ha egy másik ilyennel vannak és megteszik és addig tisztelem őket amíg, ha ooyannal vannak akik nem értenek ezzel egyet őket nem csalják meg. Szval yah. Szép napot
2019. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem a csók és a cselekedetek számítanak annak... hanem amit a csók közben érzünk. Mert az kivált belőlünk valamit amiért csináljuk. És ha azt más váltja ki... na ott mr gaz van. Az meg csalás.
2019. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden csalás és megcsalás, amit nem tennél meg, ha ő is ott lenne és látná.
2019. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!