Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtaláltam életem szerelmét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam életem szerelmét?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy Nagyon rendes, okos lányal. Én 16 vagyok, ő pedig 15 éves. Már több hónapja beszélünk, és elmondtuk már egymásnak, hogy szerelmesek vagyunk. legrosszab, hogy ő az ország másik oldalán lakik. mindennap küldünk egymásnak rengeteg, rengeted képet... Én tényleg, érzem, hogy megtaláltam a nekem valót, és mióta 3 hónapja megismertük egymást, szinte egésznap csak ő jár az eszembe...Minden este ugy alszok el, hogy érzem ahogy itt alszik melletem... Egyszerűen belebolondultam a személyiségébe, a szemébe, a szájába, abba a kiálló babahajába... Valaki járt már igy? És segitene nyugtatni a szerelmet? :(

2019. dec. 8. 23:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet kifogtok nevetni, de tényleg most vagyok életembe elsőnek ennyire szerelmes, és én nem élném túl azt, hogy nem lehetne az enyém, az biztos :( Tényleg, nagyon szerelmes vagyok belé, és ős is belém... minden reggel direkt felkelek 1 órával hamarabb, mint ő, hogy tudjak neki irni reggelre egy cuuki üzenetet, amitől már röggtön boldogan indul a napja :)
2019. dec. 8. 23:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ott bentlakasos iskola? Gyozd meg a szuleid h mehess oda. Am nem fogod elhinni de ez az erzes elfog mulni, szoval nem biztos h az egesz eleted erdemes felbolygatni miatta.
2019. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg van egy kétnapos rendezvény Budapesten a mondocon. Animések, marvelesek, gamerek, gyülekezete.

Minden évszakban van egy megrendezve. De ha mondjuk csak nyáron felutaznátok rá akkor ott találkozhatnátok. Vagy valamilyen ilyesmi rendezvényen ami félúton van kb.


Ja és igen nem fog így maradni. Nagyobb az esély rá, hogy együtt lesztek aztán egy idő után kidob majd valami gagyi indok miatt. De reméljük,hogy nem így lesz. :3

2019. dec. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a választ :( Valamit megpróbálok kitalálni, a ti ötleteiket alapján :)
2019. dec. 9. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!