Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem megtaláltam életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patrix1216 kérdése:

Úgy érzem megtaláltam életem szerelmét de ő hol velem van hol mással mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hogy erted h hol veled van hol massal?
2016. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy, így mondok neked egy nagy igazságot, amit még lehet, hogy nem fogsz elhinni. Biztosan nem ez a lány életed szerelme. Hidd el, ha az lenne, akkor kölcsönös lenne a dolog, és ő csak veled akarna lenni, nem pedig néha mással. Jön majd olyan lány később, akinek te leszel a mindene!
2016. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy,biztosan nem ő életed szerelme.Azért gondolod így,mert most nagyon szereted,de ez változni fog.
2016. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De annyi közös van bennünk és nem merem elengedni mert félek hogy ezzel rossz döntést hoznék
2016. máj. 7. 07:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem engeded el, akkor sem lesz sosem igazán a tiéd, ezt kell megértened. Szóval itt nem arról van szó, hogy elengeded vagy sem, hanem arról, hogy elfogadod-e, hogy ő nem hozzád való és nem érzi ugyanazt, amit te érzel iránta. Ha nem fogadod el, szenvedni fogsz, és nem fogsz tudni nyitni mások felé, így lehet, hogy az a lány, aki valóban életed szerelme lehetne, elmegy melletted az életben anélkül, hogy te felfigyelnél rá, mert még mindig ezzel a hálátlan, téged nem szerető lánnyal vagy elfoglalva.
2016. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Thomika20 ***** válasza:

Azért 15 évesen ilyent nem jelentenék ki, hogy életem szerelme. Cseppet gáz lenne ilyent kijelenteni.

Iskolába jártok, legtöbbeteket még eltartanak. Az emberek egész életükbe változnak, azt se tudnád milyen együtt élni valakivel. Szóval ne mondj baromságokat!

2016. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ha a TE életed szerelme, akkor hogy lehet mással? :D



viccet félretéve, fel kéne ébredni a ündérmesékből kislány. 15 évesen nem a pasizáson kéne, hogy járjon az eszed, inkább tanuljál, sportolj és foglald el magad valami hasznossal. :)

2016. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Thomika20 ***** válasza:
Nem zavar, hogy fiú a kérdező XD. Könyörgöm? :D
2016. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 turatura válasza:
Az őt követő 3-4 szerelmed is az lesz. Aztán - ha szerencséd van - elveszed azt, akinek te vagy a legnagyobb.
2016. máj. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 turatura válasza:
őt
2016. máj. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!