Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy egy fiú a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú a saját elmondása szerint nagyon szerelmes egy lányba és szalad utána, de közben nekem is mondogatja, hogy mennyire bejövök neki (persze nem úgy mint az a lány)? Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
19L
2019. dec. 11. 01:39
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Mert ha azzal a lánnyal nem jön össze, akkor te lennél a tartalék. Majd mondhat olyan szövegeket, hogy "Jaj csak hecceltelek vele, már akkor is mondogattam mennyire bejösz nekem." Valójában viszont 90% hogy ha nincs ló, jó a szamár is...
2019. dec. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Bejössz neki, de nem úgy, mint az a lány... Már itt le kellett volna keverned neki egy pofont. Hogy lehet ilyet mondani egy lánynak?
2019. dec. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!