Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan illik elkezdeni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illik elkezdeni egy szerelmes levelet? Egyáltalán lehet értelme?

Figyelt kérdés

Elég patt helyzetben vagyok, van egy olyan fiatal nő akit szeretek nagyon már vagy 8 éve, a történetet direkt nem írnám le nehogy ő is lássa és idő előtt lebukjak, a lényeg hogy tízen éves korunkban én valamit nagyon nagyon elba*tam ,az utolsó pillanatban mikor már beszéltem vele már beszéltünk akkor lett elba**va az utolsó pillanatban, vagyis akkor lett elé tálalva a "~szemétség". Borzasztóan röstellem a pofám és úgy érzem hogy 7-8 évig bírtam ,már nem bírom elivelni ezt a fájdalmat. Pár éve mindig küldök neki szülinapjára valami kis csomagocskát általában csokit vagy ilyesmit, névnapjára képeslapot, persze anonymként álnéven ,de azért hagyok ott pici foszlányokat magamról. Arra gondoltam hogy most színt vallok leírom az érzéseimet iránta mondhatni papírra vetem, de valahogy nem sikeredik elkezdenem a tárgyalás befejezés már megvan de a bekezdés egyszerűen nem megy nem tudom elindítani, Hogyan illik kezdeni egy ilyet? A "cím" is megvan ...

Annyit kell róla tudni hogy szép és okos... nem egy pláza pi*a..egy igazi érzéki "nő".



#nő #vallomás #szerelmes levél írása
2018. nov. 5. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Viszonylag jól írok ha gondolod írj rám privátban és talán tudok segíteni.
2018. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!