Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki a hibás? Most egy igen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a hibás? Most egy igen csak érdekes történetet írok le nektek ami sajnos velem történt meg.

Figyelt kérdés

Üdv!


Régebben játszottam egy játékkal, amit letöröltem viszont pár hónapja (sajnos) újra elkezdtem vele játszani. Megismertem egy fiút (pár évvel idősebb nálam) akit szimpatikusnak tartottam, megtaláltuk a közös hangot. Elhatároztuk hogy találkozunk személyesen is, ez meg is történt. Jó volt vele lenni, jól éreztük magunkat ezért megbeszéltünk hogy többször is fogunk találkozni.


Ő belém szeretett és azt hittem hogy én is belé..De most már rájöttem hogy nem. Igazából az a főbb probléma hogy nekem eddig nem volt még kapcsolatom (ahogy neki sem), de én NEM akarom hogy az első szerelmemet egy játékon keresztül ismerjem meg, ez olyan rosszul hangzik.


Pár hete rájöttem hogy igazából kapcsolatra se vágyok. Aztán megírtam neki hogy mit érzek... összetörtem Őt...


Tudom hogy becsaptam, hogy elhitettem vele hogy szeretem ebben bűnös vagyok! Szegényt most teljesen kikészítettem. Viszont Ő is engem, azt írta hogy tönkretettem, a Karácsonyát a Szilveszterét, az életét.. és hogy utál.(ezt mondjuk megértem)


DE voltak napok amikor Ő is megbántott, persze Ő nem tudta, magamba folytottam az érzelmeimet. Próbáltam lesöpörni magamról a fájdalmat.


Közösen megegyeztünk hogy otthagyjuk azt a bizonyos játékot, aztán pár héttel később azt írta nekem hogy lehet újra elkezd vele játszani. Mert hogy hiányzik neki. Hát mondom oké, végülis nincs jogom megszabni azt hogy mit csináljon szabadidejében.


De aztán feltette a kérdést... " Csajozhatok a játékban? Persze reálban csak te leszel". Ez után pedig az következett hogy "Van ott egy csaj akivel szívem szerint össze jönnék (de csak a játékban)" Én ezt nem tudtam hova tenni.


Azt mondta nekem hogy már 4-5 éve vágyakozik a szerelemért..és most...végre eljött volna az Ő ideje. Lehetett volna egy barátnője, de neki ennyi nem elég?


Jaa és ráadásul...most komolyan milyen ember az olyan aki a "barátnőjének" küld egy videót amiben egy csaj a mellét baszkodja?.. csak azért hogy felhergeljen mert nem vagyok hajlandó neki képeket küldözgetni az enyémről...


Most pedig már ott tartok hogy nem tudok aludni a bűntudattól. Tudom hogy éretlen dolog volt ez az egész tőlem, hogy egy játékot használtam "párkeresőnek", bár én nem ezzel a szándékkal kezdtem el játszani vele.


Ohh hozzá teszem hogy mindössze 4 szer találkoztunk személyesen...neki pedig már azon járt az esze hogy lefeküdne velem.


Tanácstalan vagyok mert eddig nem volt fiú az életemben és kíváncsi lennék a véleményetekre.


(Egy biztos! Soha többé nem fogok ilyen sz@r játékokkal játszani.)


Tehát a kérdéseim:


Szerintetek:


1-Ki a hibás azért, amiért ez így alakult?


2-Megérdemlem hogy gyötörjön a bűntudat?


3-Ti mit tennétek most a helyemben?


4-Szerintetek normális az ahogyan viselkedett?


5-Hogyan tudnám Őt mihamarabb elfelejteni?


6-A napló vezetés segíthet a mostani állapotomon?


Előre is köszönöm a segítséget és a normális válaszokat!



2019. dec. 15. 04:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez egy gyökér

ne legyen bűntudatod

Ha azt mondom te vagy a hibás visszamennél hozzá és lefeküdnél egy ilyen sötét taplóval?

2019. dec. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész egy szarul alakult gáz tini-kapcsolat, ahol egyik fél sem tudja, hogy mit is akar. A srácnak nem vagy elég, de drámázik, érzelmi zsarol amikor te kiszállsz. Neked is jó lenne egy kapcsolat, de valójában nem ő tetszik.

Szerintem hibásnak senki nem hibás, csak zárjátok le minél előbb a dolgot, ne is beszéljetek soha többet, és a következő kapcsolatban már okosabbak, ügyesebbek lesztek.

2019. dec. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem a legegyszerűbbel: a naplóvezetés segíthet.


Neked és neki is akármikor van joga meggondolni magát, nem te tetted tönkre a karácsonyát, szilveszterét, életét, hanem ő magának teszi tönkre, csak nem vállalja a felelősséget.


Abban hibáztál, hogy nem jelezted, ha valami olyasmit csinált, amivel téged megsértett, így neki a "szakítás" derült égből villámcsapás lehetett, és nem érti, hogy miért.

Azt viszont jól tetted, hogy nem húztad tovább a dolgot, nem mentél bele mélyebben se szánalomból, se határozatlanságból, se gyávaságból vagy más okból, hanem önmagadért felelősséget vállalsz. Miatta azonban nem kell.


Azt javaslom, hogy írj neki egy levelet, amiben benne van, hogy mi az, ami zavar téged, miért jutottál erre a döntésre, és hogy szabad ember, azt csinál, amit akar, azzal, akivel akar, nem kell engedélyt kérnie tőled, és nem is érdekel téged, te nem szeretnéd tartani vele a kapcsolatot. Azzal teszed a legjobbat vele is és magaddal is, ha elengeded, nem hitegeted, nem szólsz bele az ő életébe, és nem engedsz beleszólást neki a te életedbe se.

2019. dec. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
blöeh
2019. dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez hulye. Hibast keresni kar lenne, de ez tenyleg hulye, nem normalis ahogy viselkedik. Te ugyesen lezartad, jo hogy kileptel belole mikor rajottel h nem akarod, de en is azt javaslom hogy szakitsd meg vele a kapcsolatot.
2019. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kellene a játékot és a valóságot különválasztani, amire sokan képtelenek, és többet képzelnek bele.

Volt egy közös pontotok (a játék) és már azt hittétek ez bőven elég ahhoz, hogy egymáshoz illőek legyetek.

Egyikőtök sem kezelte helyén a dolgot.

Hibásnak egyikőtök sem hibás, vagy mindketten azok vagytok, ez nézőpont kérdése, de jó tanulópénz volt nektek. Neked legalábbis igen, mert te levontad a következtetést, de a srác úgy látszik nem.

Mindenesetre a játék sem hibás. Mert nem párkeresés a célja neki (gondolom), szóval ti használtátok rosszul.

2019. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél. Elég éretlen tűnik a srác, és bunkónak. Próbálj meg vele nem beszélgetni, szerintem ez segíthet az elfelejtésbe. A napló vezetés pedig mindenféleképpen egy jó ötlet, segít abban hogy feldolgozd az eseményeket.
2019. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!