Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy film és könyv rajongónak...

Egy film és könyv rajongónak mit ajánlanátok megnézni Londonban, de sajnos csak ott? Egyéb érdekes látnivalókra is kíváncsi lennék OTT, aminek semmi köze az előbb említett témához.

Figyelt kérdés
Én itt most bármire gondolok ,tényleg ,Baker Street ,Fleet Street...Ilyesmik ,lehet csak helyszín vagy akár a Baker Sreet-hez hasonló is.Nagyon sürgős lenne ,jövőhéten megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016. jún. 16. 13:34
 1/3 anonim válasza:
Ha mint könyv és film rajongó szereted a Harry Pottert Londonban van egy Harry Potter stúdió nevű múzeum/kialliás (nem tudom pontosan). És nagyon ajánlom még a Madametusoudst :)
2016. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Harry Potter studio nem pontosan Londonban van, hanem pár mérföldre tőle, Leavesden-ben, ellenben a King's Cross állomáson van Harry Potter shop és lehet fotózkodni is, ahogy "áttolsz egy kulit a falon".


Tudom még javasolni Notting Hillt, ha láttad a Sztárom a párom című filmet, illetve esetleg az Igazából szerelem helyszínei.


Gugliztam neked egy pár cikket, ami londoni filmes helyszínekről szól

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek😀
2016. jún. 18. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!