Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 éves,128 kg,186 cm vagyok.1...

20 éves,128 kg,186 cm vagyok.1-2 hét alatt mennyit tudnák fogyni, ha csupán vízen élnék? Tudom, hogy érdekes kérdés csak sajnos nekem nincs időm. Muszáj. Idióta válaszok nem érdekelnek, csak komoly és őszinte!

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 19:09
1 2
 1/19 Horror Hercegnő válasza:
Pár kilót de ha csak vízen élsz akkor bele is halhatsz inkább a fehérje diétát javaslom
2016. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
nem férsz fel a repülőre királylány?
2016. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Max. 2.5 kilót

De semmi értelme mert csak víz veszteség lenne

És rosszul lennél az éhezés miatt.

2016. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

1-2 hét alatt nem lehet annyit fogyni, hogy látványos is legyen.

Csak vízen nem fogsz tudni élni. Nekem 2 nap volt a legtöbb, hogy nem ettem, mert nem ehettem, kórházban voltam, közben kaptam infúziót, amiben volt tápanyag, de így is nagyon legyengültem.

És ez csak 2 nap volt, orvosi felügyelet és infúzió mellett. Akkor szerinted meddig bírnád csak vízzel? Majd rosszul leszel és összeesel.

2016. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

20 évesen azért lehetne már több eszed.

Ne zabáljál és akkor nem leszel egy mázsa felett. Mondjuk ehhez hosszú hónapok kellenek, nem 1-2 hét.

2016. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

1. Ebben mi az "érdekes"?

2. Ezzel mi a célod? Mert hogy tartós fogyást nem fog eredményezni, az biztos. Arról nem is beszélve, hogy legalább 50%-ot izomból veszítesz ilyen esetben és nem feleslegből.

2016. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

shopbuilder.hu ott mindent megtalálsz. Minden kérdésre választ kapsz! Vannak receptek is.. Olyan nincs, hogy meló nélkül eredményt érjél el!

2 hét az semmi, vízből veszítesz, utána mikor elkezdesz megint enni, visszajönnek a kilók ezt hívják jojo effektusnak. Folyamatosan szépen lassan kell fogyni, elvégre te se 2 hét alatt híztál meg. Általában akik drasztikusan egészségtelenül akarnak fogyni nagyon sok százaléka a műtőbe köt ki mivel nem evéssel mindened leáll a szervezetbe ami azt jelenti, hogy egy 20 napos koplalás után visszatérve a kajálásra szépen megjelennek az epekövek amik idővel nagyobb lesznek és ki kell majd operálni, ne beszéljek a hasnyálmirigyről, hogy annak mekkora megterhelés.. Nem kell kockáztatni a cukorbetegség kialakulását sem.

2016. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Mivel nagy a súly, pár kilót.

Nagy gond még nem lenne 1-2 hetes böjttől, az laza, rengeteg ember évente eljátssza. Bár az egészség se százas ekkora túlsúlynál, egypár nap koplalás nem szokott gondot okozni, max. eleinte éhes az ember (utána is, csak máshogy. a ketózis érdekes dolog).

Fogyásra viszont nem jó ötlet, nagyon durva dolog a szervezetnek, fogyni nem sokkal gyorsabban lehet vele, mint normális módon, főleg, hogy pár nap után hajlamos belassulni az anyagcsere, hisz éhezés van. Ez persze következményekkel jár, az ember kevésbé jól működik, lassabb a sebgyógyulás, durva esetben a testhőmérséklet is csökken...


Nem hinném, hogy ne lenne időd, bizonyára nem a siralomházból írsz. De akár van, akár nincs, több 10 kilót csak sok idő alatt lehet fogyni, hosszú ideig masszívan koplalni pedig nagyon, nagyon egészségtelen, akkor is, ha szedsz vitaminokat, hogy legalább skorbutot ne kapj. Ez pl. a folyamatos izombontást nem érinti, az törvényszerűen megtörténik koplaláskor, valahonnan kell fehérje, s az éhezés miatt a költséges izmok fenntartása a minimálison túl nem megengedhető luxus.

2016. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8-ból 2 normális és értékes válasz, de jó.... Én minél hamarabb és minél többet szeretnék fogyni, legutóbb egy hónap alatt sikerült 10kg-ot de ezt kevésnek tartom mikor olyan olvasok hogy valaki egy hónap alatt 35kg-ot, ez idegesít de nagyon.... Azért köszönöm aki úgy állt hozzá ! :)
2016. júl. 4. 22:03
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja és a kérdésedre a válasz, nincs időm, mert nagyon is hogy fogy... Kövér vagyok beismerem és mindig a megoldást kerestem, életem során, rengetegszer megpróbáltam, ha sikerült is legtöbbször nem bírtam megállni és ettem, nagyon de nagyon nehéz, beismerem... na mindegy, talán sikerül, egyszer....
2016. júl. 4. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!