Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebbol a "kapcsolatbol" meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbol a "kapcsolatbol" meg lehet valami?

Figyelt kérdés

Szoval van egy lany osztalytarsam (16 evesek vagyunk) akivel 1 eve ilyenkor elkezdtunk chaten beszelgetni, rengeteget napi-szinten aztan eloben is gyakran dumaltunk.

Sokszor 3-4 orakig telefonaltunk ejjel.

Idokozben szerelmes lettem a lanyba, azthittem o is, rengeteg olyan megjegyzest tett amibol azt gondoltam, es tenyleg olyanok voltak.

Buszmegalloba elkisertem sokszor, mindig olelessel koszontunk egymasnak.

Majd tortent egy kisebb tragedia az eleteben, egyik kozeli ismerose meghalt akit nagyon szeretett.

Nagyon depresszios volt abban az idoben es en segitettem mindig, akkor is telefonaltunk es mindig nyugtattam, lehet fogalma sem volt mennyire szeretem. O elment egy buliba baratnokkel, nagyon rossz kedve volt, es egy idosebb csavoval beszelgettek. Meg eznap ejjel szerelmet vallottam neki (chaten sajnos) es elutasitott, de mintha megsertettem volna/hallott volna valami rosszat rolam. Osszejottek a csavoval, nagyon osszetortem. Utana nem beszeltunk rengeteg ideig (majustol egeszen 2 hettel ezelottig) majd ramirt valamilyen ugyben es ujra beszelgetni kezdtunk. Par perccel ezelott lepett le, ma egesz nap beszelgettunk. A pasija meg megvan, pedig nagyon ugy erzem szeret engem, es regen is szeretett szerintem. Mindennap ha odanezek engem nez, es olyan melyen egymas szemebe nezunk. Nem tudom elfelejteni ezt a lanyt, ma ereztem meg ujra hogy meg mindig szeretem, szerintetek mit kene tennem? Bocsi hogy nem irtam ekezeteket.


2019. dec. 18. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el minél előbb. És legközelebb ha lány barátod lesz, maradjatok is barátok, ne kockáztass, mert ha megteszed utána tönkremegy az egész.
2019. dec. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi a korai valaszt!

Pedig miutan 'szetvaltak utjaink' sok lannyal beszelgettem/beszelgetek jelenleg is, vannak akik tetszenek es nem is unalmas szemelyisegek de valahogy csak o fogott meg, eddig visszatudtam ezt tartani es lett volna lany akivel osszejottem volna, de ma nagyon feltort ez az erzes. Remelem par nap es el is mulik. Egyszeruen nem tudom elfelejteni sehogy sem, es olyan felreerthetetlenul melyen szokott nezni a szemeivel es mosolyogni, szinte kizart hogy nem erez semmit, de hat tenyleg nem ezekszerint.

2019. dec. 18. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülye p...a, aki mindenkinek kelleti magát, és elvárja, hogy a környezetében mindenki odalegyen érte.

Nekem is volt ilyen ismerősöm a koliban. Volt barátja, de emellett mindenkinek kellette megát, az egyik pasival dugtak, a másikkal ujjaztatta magát a szobában (azt hitte, mi alszunk...mondom azt HITTE :D), a harmadiknak átlátszó felsőben, melltartó nélkül ártatlan arccal mutogatta a melleit...Az ilyen beteg, és nem is tudja magáról. FELEJTSD EL.

2019. dec. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A baj az hogy barátzónába kerültél már az elején és ahogy láttod elment bulizni és egy idösebb csávó fel is szedte rögtön.


A legtöbb fiatal lány így müködik (10 böl kB 9) szóval ha tetszik szedd fel rögtön, az hogy tettél érte sokat beszéltél elötte vele semmit se számít,nem értékelik.


Tanulj ebböl és szakits meg vele mindenféle kapcsolatot, te már örökre csak egy barát leszel, és válasz egy csajt magadnak,ne húzdd az idöt,nem szeretik.

2019. dec. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2019. dec. 20. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!