Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebbol tobb, szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol tobb, szerelem?

Figyelt kérdés
En egy 15 eves lqny vagyok a fiu szinten velem egy idos...New Yorkba vagyok kollegista.(szuleim magyarorszagon elnek)és van egy fiu aki bejott este a koliszobamba (mindenkinek kulon van egy szoba egy aggyal meg asztallal minden mas kulon van)és azt mondta hogy nem tud aludni és atjohet e hozzam.En igen mondtam de persze egy 3 arat sem aludtunk mert beszelgettunk és odaig fajult a dolog hogy elkezdett csokolgatni en meg mentem tovabb az arral.NEM semmi nem volt szinte felorankenti csokolgatáson kivul.Ez a fiu is magyar es mi ketten jottunk ki New Yorkba ahol a repulouton is tokre osszehangolodtunk de multhetig nem.tortent semmi.Penteken volt hogy odajott a szobamba.Most oszi szunetbe is ott vagyunk es eddig pentek ota minden nap nalam alszik.A tanarok este nincsenek a koliba igy nem tudjak.Ma meg elhivott setalni a parkba es fel oraja ertem onnan haza.Olyan romantikus volt hogy egyutt segaltunk kezen fogva 😍.
2017. okt. 30. 21:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnezest a hibakert
2017. okt. 30. 21:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, ez tok meseszeru. Es azt, h h erzel iranta, azt csak te tudhatod
2017. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked. Egyépként tényleg tisztára meseszerű. Ha te úgy érzed lehet belőle szerelem. A fiú tuti hogy szerelmes beléd.
2017. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehezen lehet ebből több, ha már az. :)

Az ilyen fiú ritka, és ahogyan előttem írták, már-már meseszerű. Gyerünk, hagyd hogy sodorjon az ár, és legyél vele boldog. :)

2017. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kosz mert ugy latom itt nincsenek sokan akik valaszolnak komolyan mondom ezt felteszem a szexualitastemaba is,....
2017. nov. 3. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!