Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebbol meg tobb? Erdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol meg tobb? Erdemes lenne elmondani neki az erzeseimet?

Figyelt kérdés
Van egy srac akit június ota ismerek es hat elegge kavarasztunk, csak egy felreertes miatt nemlett semmi.. Aztan oktoberben felvetette a talit, de lemondtam mert nem engedtek el.. Elotte folyamatosan hivasoztunk meg kavartunk.. Aztan megharagudott ram elhordott mindennek es azota csak a veszekedes megy.. Kijelentette, hogy en hulyitem ot mert van egy ismerosom aki rairta azzal, hogy mellette sok fiúm van es mindenkinek szivecskezek.. Utana kijelentette, hogy egy olyan lany vagyok aki mindenkit atver es bedolt a cuki enemnek.. Ma kozolte, hogy utal engem.. Viszont en szeretem.. Miert csinálhatja ezt? Akkor miert reagalgat a messenger napomra? Elkene neki mondanom, hogy szeretem?

2019. dec. 2. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Mondd el neki! Az a legtisztább!
2019. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: feleslegesnek erzem
2019. dec. 2. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha így befolyásolhatja egy ismerőse, akkor inkább hagyd, nem éri meg.
2019. dec. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért tartod feleslegesnek?

Hadd kérdezzem meg, ha feleslegesnek érzed, miért tetted fel a kérdést?


Nem bántásként, csak úgy gondolom, valamennyire érzel rá esélyt, szeretnéd elmondani neki! Ezért nem felesleges! Mondd el neki! Van vesztenivalód?

2019. dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: csak kirohogne engem..
2019. dec. 3. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!