Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy kicsapják a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy kicsapják a suliból! El kéne felejtenem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy osztálytársamba, de ő nagyon ilyen "lázadó" típus...visszabeszél a tanároknak, cigizik, energia italt iszik, beszól szinte mindenkinek...de én mégis szeretem! Egyébként az osztályból a lányok közül egyedül csak velem kedves. Tudom, hogy szinte minden lánynak csapja a szelet, és ez nagyon bánt 😭😭 most lehet hogy ki is csapják...el kéne felejtenem? Ha igen, akkor hogyan?! Vagy elérhetem, hogy én legyek az egyetlen aki tetszik neki? Mert már mondta néhány hónapja, hogy tetszem neki...

#szerelem #kicsapják a suliból #hogy tetsszek neki
2019. dec. 18. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

És nem azért, mert nem lesztek osztálytársak, hanem mert egy színvonaltalan tahó.

2019. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért csapják ki? Amiket írtál, azokért tuti nem jár.

Attól, hogy "lázadó" típus, még lehet értékes ember.

Az egyetlen témába vágó vonása itt az, hogy csapja a szelet más lányoknak is.

2019. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Haat, folyamatosan visszabeszélt az időnek, aki erre azt mondta, hogy elintézi, hogy csapják ki...igen, sok lánynak csapja a szelet, és én nem akarok csak egy lenni a sokból 😭😖
2019. dec. 18. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:

időnek?

Azért egy kicsapást nem olyan egyszerű elintézni, mint fenyegetőzni vele.

2019. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd neki, hogy nem tetszik, ahogy a többi lánnyal viselkedik. A többi az ő reakciójától függ.
2019. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ofőnek, nem időnek! 😂 Bocsi, automata kijavította
2019. dec. 18. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha más lányoknak is csapja a szelet igen. Az ilyen fiúk csak szomorúságot okoznak.
2019. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek is vagytok/voltatok?
2021. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!