Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El kéne felejtenem őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne felejtenem őt?

Figyelt kérdés

Már 1-2 éve szerelmes vagyok belé. Ő nem szeret viszont,ezt biztosan tudom. Folyton rá gondolok. Ha meglátom boldog leszek,de van akkor bennem egy rossz érzés is,hogy nem lehet az enyém. Ha csak a nevét is meghallom egyből zavarba jövök,és ideges leszek. Első szerelmem,szóval szerintem ezért nehezebb is elfelejteni.Jövőre ballagunk és soha többet nem látjuk egymást. Nagyon szenvedek,már sírtam is miatta. Szerintetek el kéne felejtenem vagy próbáljak meg a szépre és a jóra emlékezni?


Bocsánat ha túl hosszú lett,vagy nem teljesen érthető,de most is ő jár a fejemben. Köszönöm annak aki elolvassa és esetleg ad valami tanácsot!



2017. jún. 3. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy ballagtok, és soha többé nem látjátok egymást?


Hova megy a ballagás után, az Antarktiszra?

2017. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az Antarktiszra megy...csak nem valószínű , hogy találkozunk utána
2017. jún. 3. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, el kell felejtened őt, mert semmi értelme szenvedni.
2017. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,köszönöm!
2017. jún. 3. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!