Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El kellene felejtenem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene felejtenem?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, csak hogy tiszta legyen. :D Megpróbálok rövid lenni, amennyire lehet.


Van egy fiú az osztályomban, akit nagyon kedvelek. Szeptembertől nyolcadikba megyünk, szóval még van egy évünk.


Hetedik osztály elején kezdődött, hogy elkezdtett poénból a csajának hívni, mert akkoriban úgy volt, hogy mindenki, mindenkivel párban volt, csak kettőnknek nem volt senkink. Erre én általában azt reagáltam, hogy ‘nem vagyok a csajod!!!‘.


Kezdtem megkedvelni. Sokszor, mikor szünetekben egyedül ültem egy padon, odajött hozzám beszélgetni, és bennt a suliban is többször megöleltük egymást. Ha valahova kirándultunk az osztállyal, akkor is mindig egymás mellett ültünk, mindig megfogta a kezem, ilyen kis cuki volt. :) Suli után mindig beszélgettünk a neten, miután hazamentünk. Volt olyan is, hogy hozott nekem csokit, egyszer kaptam tőle virágot is. :))


Nem volt semmi különösebb randi-félénk, mert eléggé ismertük egymást már hét éve.


Egyik nap megkérdezte, hogy nem járnék-e vele. Azt feleltem rá, hogy nem, mert túl fiatalnak tartom még magam ehhez. Erre megkérdezte, hogy mikor jöhetnénk össze. Én azt mondtam neki, hogy minimum egy évet. És ha addig is ilyen jófej lesz velem, akkor szívesen összejövök vele. Erre azt felelte hogy akkor megvár.


Teltek teltek a hónapok, nyár lett, azaz szünet. A sulinkban rendszeresen szerveznek napközis táborokat nyaranta. Többet is.

Azon a héten lovastánor volt. A településünktől nem messze van egy kis falu, onnan hoztak lovakat, és segítőket. Akik lányok voltak rendszerint. Ő is ott volt a táborban, és én is. Nem mentünk oda egymáshoz. Mikor első nap megérkeztem, azt láttam, hogy a lovas lányokkal nevet együtt. Ezért nem mentem oda, inkább távolról figyeltem őket a barátnőimmel beszélgetve.


Egész héten levegőnek nézett, és ez nagyon rosszul esett. Nem tudtam mire vélni, hiszen azt mondta megvár. Kicsit féltékeny is voltam a lovas caajokra az igazat megvallva.


Az utolsó napon kurándulni indultunk. Mikor hazafelé tartottunk a buszon, az ehyik barátnőmmmel ültem, és hallottam, ahogy a haverjainak azt újsáholta, hogy ‘a csaj már fogta a kezemet‘. Nagyon összetörtem.


Az ezt követő héten sétálni mentünk a bbarátaimmal, de Ő nem jött velünk. Azon a sétán azt mondták a többiek, hogy együtt jár azzal a lovas lánnyal, akinek megfogta a kezét.


Az lenne a kérdésem, hogy akkor most én vagyok a hibás? Mert azt mondtam neki, hogy egy évet várjon? Érdemes még várnom rá? Nemtudom, ha szeptemberben suliba megyünk, fog-e még tartani a kapcsolata a lánnyal? Vajon nem fog levegőnek nézni?


Minden tanácsot szivesen elfogadok! Köszönöm, ha végigolvastad. :)


2017. aug. 18. 17:57
 1/1 Lazy Lover ***** válasza:
vissza utasítottad mit vársz ezek után? még jó hogy keresett mást....
2017. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!