Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normális, ha a párom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha a párom inkább mást helyez előtérbe, mint engem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor úgy érzem,nem vagyok neki elég fontos. Most például beteg lettem,de ő nem maradt velem, elment szórakozni. Nem mondtam neki hogy ne menjen, csak hogy nem örülök neki. De volt már hogy 1 órát vártam rá, amikor úgy volt,hogy találkozunk,amíg ő a tesójával volt. Azután majdnem szakítás lett a vége, meg is ijedt rendesen,azóta kissé jobb a helyzet, de hát még mindig nem értem. Mikortól számít ez normálisnak, illetve nem normálisnak? Néha azt érzem, számára ez nem olyan igazi szerelem, olyan egetrengető.Pedig szeret engem, ez világos. Mégis sokszor egyedül érzem magam,pedig nem figyelemhiány,csak rosszul esik mikor mást választ helyettem. Ezen a "fontosságon" kívül más miatt nem is veszekszünk,de mindig azt érzem magamra vagyok utalva,pedig nem vagyok egyedül. Velem van a baj? Normális válaszokat köszönném meg!

2019. dec. 21. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, hogy nem mindig együtt vagytok, és vannak programjai a barátaival és a családjával is. Az arányok fontosak.
2019. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Próbálom hasonlóképp látni! :) Csak nagyon nehéz. Én legszívesebben 1 héten 1-2 napot töltenék máshol,amúgy mindig vele lennék
2019. dec. 21. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok. Amúgy az elején tök más volt mármint többet figyelt rám, akart velem lenni. Jó hát normális ha csökken ez a dolog, csak nálam kevesebbet csökkent mint nála.

Egyébként én akár hányszor buli helyett inkább vele voltam. Mondjuk nem is szeretek annyira bulizni.

Te is csináld azt mint ő. Ha zavarja, akkor ugye legalább rájön hogy ez milyen. Ha pedig nem akkor lehet te is hozzá tudsz ehhez szokni.

2019. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Megpróbálok változtatni én is. Csak nehéz más programot szervezni ha szívem szerint ugye inkább vele lennék. De szeretnék például új barátokat szerezni,elfoglalni magam ezzel-azzal, hátha úgy könnyebb lesz. Lehet én vagyok kicsit megszállott,és ha kevesebbet lennék vele jobban is hiányoznék neki.
2019. dec. 21. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor beszélgessünk, vagyis próbáljuk meg. :D

18L

2019. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!