Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ezt miért csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hosszú sztori lesz. Na van egy fiú akit nagyon régóta kedvelek, közel egy éve ő a kiszemeltem. Naaa én most egyszer vissza lettem utasítva, azóta nem is pròbálkoztam,pedig még mindig szeretem őt. Barátok voltunk mindig eggyütt videójátékoztunk ( én lány vagyok ő egy német fiú, németben lakom) de elkezdtem beszélgetni egy magyar osztálytársával és azóta a szünetben gyakran odajön hozzánk a barátaival ha beszélgetünk gúnyolódni az osztálytársaival hogy együtt vagyunk, ilyenkor még beszélgettünk meg minden ès aztán mondtam neki hogy jaa együtt vagyunk elsőnek mondtam hogy vicc, utánna a suliba megkérdezte hogy tényleg vicc volt e én meg mondtam hogy nem (semmit nem érzek a fiú íránt, nem vagyunk együtt sem nem is leszunk) és azóta nem beszél velem, és nem is játszunk már együtt. Most ezt miért? Tegnap megkérdeztem azòta se válaszolt 😔 lehet lekéne mondjak már róla, de nem tudok..

2019. dec. 21. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tovább kellene lépni, ha arra sem méltat, hogy válaszoljon. Hagynám duzzogni.
2019. dec. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idősek vagytok, de lehet, hogy érez valamit irántad.

Lehet hogy nem, ezért utasít el, akkor hagyjad.

Lehet, hogy csak össze van zavarodva, maga sem tudja pontosan, hogy mit is akar.

(A szövegben szinte szívmelengető, hogy a kiszemelt szó volt és nem a ,,crush,, 😇)

Ezzel nem tudom mennyit tudok segíteni, de szerintem várj egy kicsit, ha nagyon szeretnéd őt, próbálj meg még egyszer nyitni felé, ha ekkor újból elutasít, hagyd magának és keress hozzád illőbb fiút.

19L

2019. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak.. majd megpróbálok felé közeledni, ha nem lök el magától. Aranyos vagy.
2019. dec. 22. 01:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!