Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sosem voltam még srácra ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem voltam még srácra ilyen hatással, ez normális vagy most mindent elszúrtam benne?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel elég felszínes volt a viszonyunk. Viszont kb egy hete mikor hazafelé sétáltam megláttam hogy egy parkban ül ( a kedvenc helyemen, én is oda szoktam menni kiereszteni a gőzt és tisztázni a gondolataimat) nagyon szomorúnak, gondterheltnek tűnt és gondoltam felvidítom mert tudom ez milyen szörnyű érzés. Elmondta hogy nagyon sokan egy féle embernek hiszik, amilyennek az anyja nevelte, de az anyja már nincs az életében és ő pedig egy tök más ember csak ebből nem tud kitörni. Nagyon megsajnáltam, leültem mellé és beszélgetni kezdtünk. Majd mondtam neki hogy nem az számít amit valaki más gondol, nem a sokak véleménye számít, hanem az amiben ő hisz. És az lehet Isten lehet szellem, de akár önmaga is. Aztán megkérdeztem hogy ő miben hisz? Azt mondta hogy Istenben való hitre nevelték de egyszerűen képtelen rá! És szépen lassan kiderült hogy magában hisz csak nem merte bevallani. Elsírta magát és azt mondta hogy én biztos egy angyal vagyok. Azóta minden nap beszélgetünk, telefonon akár órákat. De lehet valaki olyan hatással a másikra hogy ennyire megváltozzon, “kitörjön”?

Teljesen össze vagyok zavarodva. Most jót tettem vagy nagyon rosszat? Mi lesz ha beleszerettem?

Kérlek segítsetek!

Még csak 17 vagyok....



2019. dec. 26. 22:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy egy két napja azt mondta hogy kisgyerek kora óta nem sírt úgy mint aznap.
2019. dec. 26. 22:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kérdés hogy jót tettél vele. Segítettél neki "kitörni", ezzel megváltoztattad az életét. Az hogy ebből lesz-e szerelem, nem biztos de nagy esély van rá. Mindenesetre jót tettél vele az biztos. :)
2019. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a sztorit, de ha te voltál az első aki nyitott felé, akkor igenis angyali vagy számára. Sokat tud jelenteni egy közeledő ember egy olyannak, aki épp mélyen van.
2019. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még nagyon sok ember gondolatát, véleményét szíves örömest meghallgatom!
2019. dec. 26. 22:58
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Gratulálok! :)

Nagyon jó dolgot tettél vele (saját tapasztalat).

2019. dec. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jót tettél vele,ebből lehet szerelem. "Még csal 17 vagyok..." a 17 az már majdnem felnőtt kor, a fiú mennyi idős?
2019. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő is 17
2019. dec. 27. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!