Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ilyesmi helyzetekben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyesmi helyzetekben?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve tetszett nekem egy fiú, kavartunk (csókolóztunk, sokat beszéltünk, stb) és aztán végül erre kb három hónapra a barátnőm összejött vele és együtt voltak 3 hónapig aztán szakítottak nekem ugye ez a kapcsolat eléggé fájt de a barátságunkat fontosabbnak tartottam. Most nem régiben megint hasonlóan beszélgettem egy sráccal, aztán a srác végül lerázott, és ő is elkezdett ugyanazzal a barátnőmmel beszélgetni, ez az előzőnél is jobban fájt mert ez a fiú nagyon fontos volt nekem, és most ott tartanak hogy hamarosan kapcsolatot kezdenek. Múlthéten volt egy buli amire a barátnőm exe is meg volt hívva és én is, és jól éreztük magunk együtt, de semmi rosszat nem csináltunk. Én rossz barátnő lennék ha ezek után én is újra próbálkoznék a srácnál akinél egyébként is én próbálkoztam előbb de végül ők jöttek össze?
2019. dec. 29. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, ezt kicsit nehéz volt felfognom XD!

De amúgy, ha szereted a fiút (még mindig, vagy újra), akkor nyugodtan. Mi vagy ki akadályozna meg? Amúgy nagyon értékellek, hogy a barátságotokat többnek tartottad mint egy jött-ment kapcsolatot.

Már ne is haragudj, de ha a barátnőd képes volt “elvenni” , elhódítani azt a fiút, akit te szeretsz vagy szerettél volna, nem egy olyan jó barát. Nem bántás. Bár nem tudom, hogy ki kezdeményezte köztük, szóvaaaal... hagyjuk.

De még egyszer mondom, ha megbízol a srácban, és szereted, nyugodtan! És nem, nem lennél rossz barátnő, hisz (még egyszer mondom ezt is XD a barátnőd rosszabbat tett veled nemde?)

Nah, most már befogom. Szép éjszakát XD

2019. dec. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Davandaa ***** válasza:
Az tényleg jó dolog, hogy te többre értékeled a barátságotokat, de a barátnőd úgy látom nem így van vele. Miért pont az kell neki mindig akivel te kezdeményeztél? Egyébként szerintem simán elkezdhetsz újra beszélni azzal a fiúval, a barátnődnek egy szava sem lehet.
2019. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lennél rossz barátnő,mert már az exe.
2019. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!