Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ilyenkor mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi teendő legyek? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe már 3 éve szerelmes vagyok, ezt ő is tudja, régebben vettem rózsát, mindent megtettem, de sajnos nem érzett ugyanúgy irántam. Aztán most egy baráti társaság vagyunk pár osztálytárssal egyetembe( már egy jó fél éve).

Arra gondoltam hogy elhívom mozizni egy ajándék (ilyen kis süti dolog amit nagyon imád) és talán ott alakul valami, de azert a barátságunkat se szeretném elrontani.(A többiek mikor közösen felvetettük a mozizast mondtak hogy se kedv se pénz szóval ezért gondolom jó ötletnek)

Viszont tudom hogy ez igaz szerelem, ezért nehéz ez az időszak nekem, nem tudom a szívemre vagy az agyamra hallgassak, ezért kérdezem: Mit kéne tennem ilyenkor? (A hagyom a fenébe hátha történik valami nem opció)



2019. okt. 27. 23:05
 1/3 anonim válasza:
Friendzoneba kerültél és nem fogsz tudni kikerülni onnan.
2019. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy egyszer már elutasított és nem valószínű hogy azóta változtak az érzései. Egy próbát megérhet de ne lepődj ha nemet mondd, illetve egy ideig biztosan érződni fog ez a barátságotokon.
2019. okt. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leírásod szerint úgy látom, hogy a baráti társaságban jól elvagytok, de kettesben aligha lenne veled. Érzed talán valamilyen jelekből, hogy várja azt, hogy közelíts feléje? Ha ezt nem érzed, nem látod, akkor maradsz barátnak, egynek a többiek közül és ismerkedj másik lánnyal.
2019. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!