Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy egy lány csak nagyon közvetlen személyiség és azért kedves velem, vagy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Pontosabban nagyon kedves mindekivel, nemcsak velem, ezért nem tudom eldönteni hogy mit gondoljak és nem tudom eldönteni hogy lehet-e valami vagy csak szimplán azért kedves mert jófejnek tart? Ezt hogy tudhatom meg?

Nem akarom még elhívni randira vagy ilyesmi, szóval csak így beszélgetésből honnan tudjam ezt meg?


2019. jún. 20. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szemkontaktus. Ha tetszel neki akkor nézeget/stíröl(nem tudom hogy írják pontosan) és próbál szemkontaktust teremteni.

Ha haveri jeleket ad akkor felejtős (tesó, mizu)

16L

2019. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!