Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha egy 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy 16 éves lány még sosem volt szerelmes és nem is volt párkapcsolatban? Lehet, hogy baj van velem? Ilyen lesz az egész életem? Túl sokat várok el vagy csak szimplán nem is létezik az igazi akire várok?

Figyelt kérdés
Már rég óta szeretnék párkapcsolatban lenni és lett is volna rá lehetőségem, de sosem éreztem azt hogy vele ez működhetne.
2019. júl. 8. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi, egyetemen ugy is találsz majd palit
2019. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Nincs kizarva hogy egyedül maradsz.De nyilván lesznek lehetőségeid még bőven.
2019. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mihago ***** válasza:
88%
16 évesen ez még nem fura. Majd megjön az.
2019. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En 19 evesen pontosan igy vagyok ezzel, mint te.

Bar 16 eves letemre nem lennek elkeseredve, "az en koromban" mar kicsit el vagyok 😅 De biztos talalunk majd valakit :)

2019. júl. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy 16 évesen elkéstél a párkapcsolattal gondolj arra, hogy valaki szűzen hal meg... Nekem sem volt még, valahogy a végén mindig átbillent a mérleg nyelve. :D

17f

2019. júl. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem 18 évesen volt először barátnőm.


20/f

2019. júl. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Szeretettel segítenék minden szűz lánynak,hogy megtudják milyen érzés úgy elveszteni,hogy ne fàjjon.😘
2019. júl. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy van veled baj. A párkapcsolat megtalalasa nem egyszerű. Nekem 24 évesen lett barátom, mégsem érzem hogy emiatt baj lett volna velem. Majd lesz neked is párod.
2021. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak azért még belemenni egy párkapcsolatban, mert "van rá lehetoseged" és ugysincs más, hülyeség és a másiknak megalazo, pulsz ha jobban beléd szeret és te hónapokig együtt vagy vele de csak hitegeted, nagyon meg is banthatod ha csak játszol az erzelmeivel. Akkor kell valakivel belemenni az együtt járásba ha az az ember tetszik és szerelmes vagy bele/szereted. Különben csak alltatnád szerencsétlent meg magad is .
2021. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!