Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet így elmondani neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet így elmondani neki?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az lány barátomba. Adtam már jeleket bókoltam neki meg mondtam hogy fontos nekem (régen talán többet érzet irantam nem tudom) . Arra gondoltam elhívom hogy beszélnünk kell es haza kísérem suli után és elmondok neki mindent amit érzek iránta. Mennyire jó ötlet szerintetek?

2019. dec. 30. 19:46
 1/3 anonim válasza:
88%

Próbáld meg teso, soha nem lehet tudni. Hátha sikerül, hisz akkor nagyon boldog lennél gondolom.

És ha esetleg nem sikerül akkor se szomorkodj. Nyilván az elején szar érzés lesz, de igaz az a sablon szöveg hogy az idő mindent elrendez.


Sok szerencsét!

2019. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan mond el neki. :) Nincs veszíteni valód, ha ő is úgy érez mint, akkor happy end, ha mégsem, sincs gáz, mert barátok vagytok, biztos megérti. Sok sikert!
2019. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2019. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!