Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jobb ötlet megfogn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb ötlet megfogni egyik reggel a lány kezét, mint kávézás közben elmondani az iránta érzett érzelmeket?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 7 éve barátom, illetve 2 éve legjobb barátom. Az utóbbi években elkezdtem többet érezni iránta. Sok gondolatom van róla, sokat szokott szerepelni az álmaimba (az utóbbi időben én is minden álmában szerepelek).

Sok közös programunk van, rengeteget beszélünk illetve minden reggel közösen megyünk suliba.



2018. dec. 10. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ezt te kell tudd, de alap esetben a kaves a jobb otlet
2018. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gyakran szoktunk kávézni menni, ekkor pedig számos dolgot szoktunk megbeszélni, ezért én is jobb ötletnek tartom a kávézást.

Ha csak simán megfognám a kezét lehet meg is ijedne.

2018. dec. 10. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Én nem támogatom annyira azt, hogy tisztán elmond mit érzel. Én úgy gondolom, hogy tobbszor, kicsi, egyértelmű jelzéseket kéne mutatni felé. Aztán utána ha esetleg nem veszi akkor...
2018. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valid, ezeket a nagy szerelmi bevallásokat nem szeretik a lányok.

Apránként kell rávezetni.


Mi történt amúgy azóta? Együtt vagytok? Vagy megszakadt a barátság is?

2021. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!