Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy tőlem 8-17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JazminKiss14 kérdése:

Miért van az hogy tőlem 8-17 évvel idősebb férfiak jönnek be? Es miert pont o?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy fiú aki úgy mond nem a leghelyesebb, más szóval (csúnya, eléggé) én is annak látom! Még is, Hétfőn egész nap egyutt voltunk/egy helyen! Amikor latott ramnezett! Ha pls jott le a lepcsorol akkor is, ha ment fel akkor is, ha eppen 9-en alltunk egy helyen akkor is! De nem sokaig csak ram nezett, 1-2 max 3mp utan el is fordult! Annyi a lenyeg h nem birom kiverni a fejembol, es lehet hogy bejon! (De viszont "csúnya") miert van ez?
2020. jan. 1. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Wtf ez a kérdés-leirás kombináció? xD

Szerintem nincs különösebb jelentősége, azért nem tudod kiverni a fejedből, mert nem érted miért nézett ennyire.

2020. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De volt hogy elment es vartam hogy mikor jon vissza, es sokaig akartam ott maradni h ott legyek ahol o
2020. jan. 1. 17:54
 3/7 Lazy Lover ***** válasza:
Ha csùnya hogy tettszhet ????
2020. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hath en is ezt kerdezem dhikk az xd
2020. jan. 1. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan lány aki távol állt kinézetre az elvarasaimtol, de valami vonzott benne. Bejottem neki érzésem szerint mert a buszmegállóban mellém ült(Valentin nap volt). De inkább elkerultem, mert nem tudtam volna vele egy kapcsolatot elkepzelni :/
2020. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hetfon lattan eletemben eloszor es lehet hogy utoljara! Messengeren beszeltem vele h boldog uj evet, es azt irta hogy "Neked is😉" es az a kacsintos emoji megfogott😫 es szeretnek vele meg talalkozni beszelni de 8-9 evvel idosebb tolem es en kb meg gyerek vagyok o meg mar +18
2020. jan. 1. 19:30
 7/7 anonim válasza:
mennyi idős vagy embi? nem te választod meg hogy ki tetsszen neked szerintem
2020. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!