Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 eves fiu vagyok es oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves fiu vagyok es oda vagyok egy 22 eves lanyert. Lehet eselyem?

Figyelt kérdés
Ismerem, nagyon birjuk egymast, van kozos ismerosunk, ugy ismerkedtunk meg. Tudom hogy nagy a korkulonbseg de sokkal erettebb vagyok a koromnal, szerintetek adna eselyt? En ugy veszem eszre tetszem neki valahol.

2019. dec. 28. 11:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
80%
Ne viccelj. Még a korodbeli lányoknál sincs sok esélyed. Ha csak nagyon nem defektes a csaj, egy 22 éves lányért a 30as korosztállyal vagy versenyben, akik saját lakásban élnek, és a trópusokra járnak kikapcsolódni.
2019. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
22%

#1 :D


#Kerdezo persze hogy van eselyed nagyon is, baratkozatok es majd kialakul

majd valamikor mond el neki amit #1 irt, ha kiderult hogy sikerul e vagy sem a kapcsolat vagy elotte is lehet ezt te tudod megitelni

2019. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
66%

Hát figyelj nem hiszem

Én biztos nem jönnék össze ennyi idősen egy 16 évessel

Ahogy a fenti is írta

Én 17 vagyok és így nem akarok összejönni velem egyidősekkel se nemhogy egy 16 évessel

2019. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, ez nem kor hanem személyiségfüggő!
2019. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
71%
Lehet persze. Ha nincs rákattanva a számokra és az embert nézi.
2019. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
31%
#2 Viszonylag ismerem a korosztályt. Egyetemeken is tanítok ilyen korú diákokat. Konkrétan úgy tíz 21-23 éves lánnyal voltam laza (szex) vagy komoly kapcsolatban az évek során, és a barátnőm is ennyi. Mindegyikük aranyos, csinos, értelmes, érzelmes lány, többnyire egyetemisták voltak. Mindegyik körbe röhögte volna azt a tini fiút aki bepróbálkozik náluk. Ne haragudj, de ez max valami erős fétises, társadalmilag izolált, szellemileg lemaradt lánynál működhetne egy tizenhat éves kölyökkel. Nem tudom miért kell hazudni a kérdezőnek azért hogy jobban érezze magát.
2019. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy.
2019. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
36%
Ha egyetemista csajokat akarsz akkor ajánlom az egyetemi tanár pályát, látod a 6-os nak nagyon bejött még 40-50 esen is olyan fiatal nöid lehetnek, de így 16 évesen alárendeltségi viszony nélkül közel lehetetlen
2019. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
75%

'értelmes, érzelmes lány, többnyire egyetemisták voltak.'


Az egyetemista lét még nem jelent értelmességet, mint a leírás is mutatja.

2019. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
37%

#8 semmi köze az alárendeltségi viszonyhoz, saját diákkal, sőt, velem egy intézményben tanuló diákkal sem volt kapcsolatom.


De nem is ez a lényeg, hanem hogy egy egészséges 22 éves lánynak egészen durván mások az igényei, mint amit egy 16 éves kissrác nyújtani tud. Pont.

2019. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!