Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert van ez az egesz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JazminKiss14 kérdése:

Miert van ez az egesz?

Figyelt kérdés
Egyik ejjel azt almodtam hogy egy voros haju, voros bajszu/szakallu fiuval elkezdunk beszelgetni, egymasba szeretunk stb! Es masnap mentem segiteni anyumnak a munka helyere es meg hivott par embert! Az egyik ember akar merre ment mindig ram nezett par mp-re! Es nem valami helyes pali (csunya kisse) de voros haju es voros szakallu/bajszu! Es mikor elment par percre mindig vartam hogy jojjon vissza, h nezzen h lassam ot stb! Hetfon lattan eletemben eloszor es lehet hogy utoljara! Messengeren beszeltem vele h boldog uj evet, es azt irta hogy "Neked is😉" es az a kacsintos emoji megfogott😫 es szeretnek vele meg talalkozni beszelni de 8-9 evvel idosebb tolem es en kb meg gyerek vagyok o meg mar +18! Es attol h "csunya" valamiert bejon ugy erzem vagy en nem tudom de nem birom kiverni a fejembol kb mindig ra gondolok stb!
2020. jan. 1. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik, addig is gondolj valami másra.
2020. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom ot elfelejteni
2020. jan. 1. 19:54
 3/4 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen hogy megálmodtam valami olyasmit ami másnap meg is történt. Én hiszek ezekben a sorsszerű dolgokban és ez is annak tűnik nekem. Sajnos lány létedre (szerintem) nem kene erőltetni hisz maradjon meg az a természetes folyamat hogy a férfi kezdeményez de mivel ha o nem cselekszik akkor ez annyiban marad. Egyébként sem vagytok egy korcsoport tehát gondolom o az idősebbek korosztályában nézelődik dehát ki tudja.
2020. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj elfelejtened őt, ábrándozz csak nyugodtan. De ne feledd, hogy mindez csak ábránd! A korkülönbség túl nagy köztetek, ez sehogy sem lenne kivitelezhető, még akkor se, ha te is tetszenél neki. Viszont legalább tudod, hogy az ilyesmi is előfordul :)
2020. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!