Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mièrt van az, hogy az internet...

Mièrt van az, hogy az interneten előnyös kèpeket raknak fel az eladò ingatlanokròl, ès amikor odaèrsz, hogy èlőben megtekintsd, seggel jössz kifelè, mert annyira putri az egèsz? Hogy vegyek így hàzat, ha ennyire kamuk ezek a hirdetèsek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom... de ha hozzászokik a szemed, meg tudod állapítani egy képről, mennyire van feljavítva, milyen effektekkel, és hozzákalkulálod.

Az az átverés, amikor látványtervet tesznek fel, és a valós állapotról SEMMIT, és közben nincs hozzá egy olyan szolgáltatás, hogy teszemazt 3,2 M Ft és létrehozzák, ami a látványterven van. ezzel a verzióval nem tudok mit kezdeni, egyszerűen kiszűröm.

2019. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mindentudó99 ***** válasza:
52%
Miért milyet rakjon fel előnytelent? Ha nem akarsz utólag sokat bajlódni meg egy rakás pénzt rákölteni az alsó vízszigetelésre vájogot meg se nézz. Ezek 99%-a vizesedik. Különböző mértékben de vizesedik. Megoldása drága. Ha ezeket kihagyod már szűkül a kör
2019. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

2: Szerintem ilyesmire gondol a Kérdező.

[link]

Én itt már látom, mik a feljavítások.;)

2019. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Èn ùgy gondolom,hogy ha rossz àllapotù az ingatlan, akkor a felùjjìtandò megnevezèssel teszem fel hirdetèsbe, nem pedig a jò,meg felùjjìtott àllapottal.Vannak akik mikor megveszik a hàzat,tetőtöl a padlòig felùjjítjàk.De èn pontosan azèrt keresek jò àllapotùt, mert nekem erre se időm,se pènzem nincs.Van egy összeg amiből megvennèm az ingatlant, aztàn egy tisztasàgi festès utàn hinnèm is be còk-mòkaimat.Szòval időm hiànyàban mèrgelődök,amikor kimegyek megnèzni egy a kèpeken tuti kecòt, ès aztàn jön a döbbenet.
2019. márc. 26. 13:22
 5/14 mindentudó99 ***** válasza:
45%
Nem lehet hogy annyiért eleve nincs is olyan amit keresel? Nennyi pénz van rá? Ilyen ház 20 milla egy jobb faluban.
2019. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkinek mást jelent a felújított/jó állapot. Ez egyértelmű, ha az ember sok hirdetést megnéz.
2019. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Engem meg az bosszant, hogy az ócska hétvégi faházra ráfogják hogy könnyűszerkezetes...

Tanulatlan buta ingatlanosok, akik hülyének néznek mindenkit.

2019. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Majatom ***** válasza:
73%
Egy időben én is nézegettem házakat, és ha meg van adva az utca, esetleg még a házszám is, akkor megnéztem a google utcanézettel is.
2019. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Azért a felújítottakkal is vigyázz. Rengetegen csinálják, hogy vesznek csili-vili csempét, laminált lapot, kirittyentik mintha az lenne a természetes állapot, te megveszed örülsz, aztán verheted fel a burkolatokat mert víz, szennyvíz, villany, meg minden féle problémák vannak amiket az új burkolat elfedett.


Ha ez a tapasztalatod rendszeres elképzelhető, hogy a költség keretet kell emelni, hogy jobbakat találj.


Az eladó a pozitívumokat emeli ki.

2019. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Mert ezeket másképp nem menne el senki megnézni olyan áron, amilyennel hirdetik.

Úgy vannak vele, hogy ha már ott vagy és megnézed hátha rád tudják tukmálni.

Az eladó ingatlanok nagy átlagának a valódi értéke -20%, mint amilyen áron hirdetik.

Házat venni a legnagyobb zsákbamacska. Egy háznál olyan disznóságok derülhetnek ki később amikbe tönkremehetsz. Még a téglaháznál is nemhogy vályognál.

Amikor meg nem tetszik neked az ingatlan, akkor jön a süketelés arról, hogy csak a telek megér annyit amennyiért hirdették meg hogy van már rá 20 másik vevő és le fogsz maradni róla ha nem előlegezed le.

De nem panaszkodni kell, hanem észnél lenni és nem bedőlni a süketelésnek, a jó szögből készült képeknek, meg a látványterveknek. Varázslatos látványtervet én is tudok bármelyik putriról készíteni home3d-vel, amire most nagyon rákaptak az ingatlanosok is. Attól még a valóság az amit látsz. Annak se dőlj be, hogy segítenek majd olcsó építőanyagokat és szakembert szerezni, mert ez is csak kauzás, csak hogy megvedd. Amit megvetted, magadra maradsz a bajokkal. Olyan ez, mint az autó vásárlás. Ott is eltüntetik a karcokat, sérüléseket, visszacsavarják a kmórát és megpróbálják rád melegíteni drágán.

Meg majd mondják, hogy csokra ingyen megveheted. Most ez gyakori süketelés. Nem ők fizetik majd a részleteket és a felújítási költségeket, nem ők lesznek súlyosan tüdőbajosak a penészes falak miatt hanem te, ha beleszaladsz.

2019. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!