Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lépjek vagy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lépjek vagy az már túl nyomulós lenne? Inkább várjak ki?

Figyelt kérdés

Volt egy házibuli nálam 2 napja. Az egyik barátom megkérdezte, hogy hozhat- e magával valakit. Mondtam, hogy persze. Nevezzük az ismeretlen srácot Bencének. A buli alatt is szinte végig beszélgettünk. Este Bencének nem maradt több hely max. a padlón. Felajánlottam a legjobb haveromnak, hogy felüdjön be mellém és akkor Bencének is lesz helye. Bence egyből mondta, hogy majd ő alszik velem semmi baj. Az este további részét végigbeszéltük (kb.4-5 órát) annyira magától jött mindenféle téma magunkról, jövőnkről meg úgy kb.mindenről.Utólag ő is bevallotta, hogy nem gondolta hogy így el tudunk beszélgetni. Az alváson kívül semmi sem történt de Bence említette is, hogy nagyon zárkózott talán az a kevés alkohol csak annyiban segítette (mindkettőnket) hogy feloldódjunk. Bejelöltük, bekövettük egymást a közösségi oldalakon. (Ezeket ő kezdeményezte). Másnap ráírtam, hogy nálam maradt a pulcsija kb. 3 mondatot beszéltünk. Következő nap pedig rám írt, boldog új évet kívánt de akkor is kb.5-6 mondatot beszéltünk.

Nem tudom, hogy lépjek-e és ha igen akkor, hogy. Vagy inkább várjak ki amíg megkeres tekintettel arra, hogy elég félénk személyiség.

Mindketten 17 évesek vagyunk.



2020. jan. 2. 00:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján zöld utad van, én a helyedben megpróbálnám, végülis, ha jól értem nincs mit veszítened.
2020. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!