Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 évesen várjak még az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen várjak még az igazira vagy inkább éljek, mint a többi ember?

Figyelt kérdés
Szóval 18 és fél éves vagyok, jóképű srác, de még nem volt barátnőm és szűz vagyok, mivel várok arra a lányra, akibe igazán szerelmes vagyok és vele szeretnék együtt lenni. Hogyha tudom egy lányról, hogy nem szűz, akkor elveszítem az érdeklődésemet iránta, úgy vagyok vele, hogy Ő már nem lehet az enyém, és nem szeretnék olyan lányt barátnőmnek, akit nem szeretek teljes szívemből. Viszont látom a többi velem egyidős srácot, hogy mit csinálnak, hetente több lánnyal, és úgy érzem, hogy elpazarlom az időmet és a fiatalságomat. És ha megismerek egy lányt, és jól néz ki, mindig rövidesen kiderül, hogy volt már valakije. Szóval össze vagyok zavarodva, nem tudom, hogy még akarom-e ezt a véget nem érő várakozást, főleg úgy, hogy lehet a semmire várok. Konkrétan mondták is már, hogy feküdjünk le, de nemet mondtam, mert azt gondoltam, hogy jönni fog az A Lány. De nem jött, 2 éve várok és ezen a nyáron már nagyon magam alatt vagyok, hogy hülyeséget csinálok. Bármerre megyek mindenki szórakozik, vagy van valakije. Egyáltalán léteznek olyan lányok amilyet én keresek? Vagy hagyjam a francba ezt és szórakozzak mint a többi fiatal srác? Nagyon kívánom a szexet és nem tudom, hogy így mitévő legyek. Kíváncsi lennék a véleményetekre. Kérlek ne gyertek azzal, hogy megéri várni, meg majd jön, és akkor boldoguk leszünk, mert nagyon sokat hallottam már, hanem legyetek teljesen őszinték, esetleg ha van ezzel kapcsolatos tapasztalatotok, akkor írjátok le. Köszönöm a válaszokat előre is!
2019. aug. 13. 15:01
 1/6 Csicuki ***** válasza:
Ezt neked kell tudni hogy mit is szeretnél....
2019. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen élj, mint a többi ember!!!

Kérdező! Sehol nincs garantálva, hogy el fog jönni az "Igazi". Az sokkalta valószínűbb, hogy eljön, de nem fogsz kelleni neki. Igen, én is így jártam.

Ha pedig létezik ugyan, de a bolygó túlfelén van, abból a büdös életbe nem lesz kapcsolat.

2019. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Várj az igazira! Szerintem sincs semmi értelme, ha tényleg nem szeretitek egymást.
2019. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy most éled az életed, mint mindenki más, aztán meg pár év múlva megismered az igazit, és majd vele leszel?
2019. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én igazán nem akarom megmondani, hogy mit csinálj, viszont te és a hozzád hasonló fiúk vagytok a remény egy normális kapcsolatra. Keresve is alig lehet találni normális értékrenddel rendelkező fiút, nem hogy olyat, aki tényleg a szerelmet keresi. Szerintem mindenképp örülj neki, és tök jó hogy az eszeddel gondolkozol és nem a tesztoszteronnal.

Engedd el, hogy a többiek mit mondanak, sokan vagyunk még lányok akik a valódi szerelmet keresik, ezért nem volt még senkijük. :)

17/L

2019. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül tesó...

Én is 18 vagyok, nemsokára 19, és még nem is volt egy barátnőm se. Sőt...nem is csókolóztam. Én is kb úgy állok hozzá ahogy te, hogy egy rendes lányt találjak magamnak, bár az engem nem zavar hogy előtte neki volt valakije.

Magam se tudom hogy mit csináljak, várjak vagy mit tudom én. Aztán a végén ne hogy öreglegény maradjak xd mert biztos hogy nem akarok az lenni. Hiába próbálkozok megismerkedni csajokkal, úgy érzem hogy ignorálnak, vissza se írnak, semmi.

Én nem érzem úgy hogy várnom kellene, inkább cselekedni kellene minél többet. Ha várok amógyse lesz belőle semmi. De így nehéz ha a csajok csak falnak néznek xd Nemtudom hogy mi bajuk velem, pedig próbálok jófej lenni. Csúnyának se tartom magam, nem is hanyagolom el magam...

A kérdésedre visszatérve, én azt mondom hogy ne törődj azzal hogy a csaj szűz-e vagy sem. Lényeg az hogy belülről jó e. El-e tudod képzelni vele a jövőt.


Most is várok valaki válaszára messengeren, hogy nem e jön ki talizni, de már 2 napja várok xd Úgy látszik ebből se lesz semmi...de nem adom fel. Te se add. Biztos hogy vannak normális lányok a közeledben, csak lehet hogy te nem veszed észre hogy ők normálisak, és nem p*csák. Ne törődj a szűz nem szűz dologgal, mert így idő múlva értelmetlen lesz keresned olyat amilyet jelenleg keresel. Gondolj bele, kitanulsz, ídő múlva magadat kell eltartanod, dolgozni fogsz reggeltől estig, nem lesz időd. Így akkor hogyan akarsz magadnak találni olyan ritka lányt amilyet te akarsz? Ezerből van tíz olyan...

Gondolj a jövődre tesó, nekem is arra kell gondolnom.

18/F

2019. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!