Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bele szerettem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele szerettem? Ezek után mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy ilyen nagy baráti összejövetelen nagyon jó kijöttünk. Tudni kell hogy egy iszonyat cuki, de szerény félénk lány. Ismertem már régebbről de ilyenben még nem volt együtt részünk. Másnap reggel találtam egy levelet a farzsebemben. Nagyon meglepődtem, de nagyon szépen volt írva és gondoltam na csak elolvasom. Egy “randi” meghívás volt tőle. Annyit írt hogy mikor hol (a címe) vár engem és hogy hozzak váltó ruhát másnapra, meg valami olyat ami nem baj ha piszkos lesz. Na az a helyzet hogy picit szarul éreztem magam hogy egy lány hívott mag magához, de mivel nagyon nagyon tetszett a lány gondoltam egye fene elmegyek. Emberek életem legjobb/ estéje éjszakája volt ( és semmi 18+os nem történt). Úgy fogadott hogy menjek a cuccaimat rakjuk le a szobájába és utána bekötötte a szemem, elvezetett valahova ( a fürdőbe mint utóbb kiderült) és úgy bekötött szemmel elkezdett hozzám beszélni. Azt mondta hogy mára csomó cuki, szórakoztató vicces programot talált ki és azt kéri hogy aludjak itt. Aztán kikötötte a szemem és a kezembe adott egy vatta korongot és azt kérte mossam le a sminkjét mert mind ketten jobban fogjuk úgy érezni magunkat. És szerintem sokkal szebb volt smink nélkül mint azzal. Után közösen festettünk, főztünk, limonádét ittunk literszámra, filmeztünk, táncoltunk, bolondoztunk, stb. Mikor reggel felkeltett olyan érzésem volt hogy szerintem az este folyamán teljesen belezúgtam. Ahogy rám mosolygott, még most is ráz a hideg tőle. Szóval mit kéne csinálnom? Teljesen oda vagyok érte! Ha én is hasonló randira hívom mit csináljak vele?

16F



2020. jan. 3. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Belezúgtál, ez kétségtelen. A randin meg improvizálhattok is, nem kell mindent előre kitalálni.
2020. jan. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az még ijesztőbb vagy bonyolultabb
2020. jan. 3. 02:58
 3/8 anonim ***** válasza:
ez komolyan megtortent?
2020. jan. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy történt meg, ne nevettess! Ez valami nyálas regényből lehet.
2020. jan. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogy nyálas regény, igaz. Tényleg ilyen a csaj és tényleg ilyen volt az este
2020. jan. 3. 06:55
 6/8 anonim ***** válasza:

"Azt mondta hogy mára csomó cuki, szórakoztató vicces programot talált ki"


Na, hát majd ezután is kitalál valamit, hogyan tovább.

(Már ha nem kamu a kérdés)

2020. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehogy elengedd ezt a lanyt... te jo eg, bar nekem lenne egy ilyen baratnom! Teljesen egyertelmu, hogy tetszel neki, hat mire varsz?
2020. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy szerény, félénk lány biztos nem hívna át magához pasit, pláne nem használna ilyen cukiskodó stílust és amit leírtál, hogy mit történt egy éjszaka alatt, az kb 24 órába (se) férne bele, kivéve, ha mindent lezavartatok 10 perc alatt. Ha meg egy csaj azt kéri tőled fiú létedre, hogy mosd le a sminkjét... Hát barátom, ne sértődj meg, de szerintem téged melegnek néz.
2020. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!