Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak h ne hianyozzon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h ne hianyozzon ennyire rohadtul?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van barátom csak ő a város másik felén lakik.rohadtul szinte már betegesen szerelmes vagyok belé es nagyon szokott hiányozni és mindig csak rá gondolok és órákat sírok csak azért mert hiányzik és szoktam vele rendszeresen beszélni és találkozni.

2020. jan. 3. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz filmeket, sorozatokat.
2020. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 próbáltam már és az abj h a film kben és sorozatokban mindig van olyan rész amiről O jut eszembe
2020. jan. 3. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nézd meg Az emberi százlábút. Ha pedig abban is van olyan rész, amitől ő jut eszedbe, akkor örülj, hogy távol van.
2020. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a barátaiddal valamerre. Vagy fejts rejtvényeket, míg gondolkozol, addig se gondolsz rà.
2020. jan. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a város másik felén az mit jelent? szerintem akkor elég könnyen megoldható a találkozó még ha pestről is van szó :D
2020. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én nem tudok ilyen csajt kifogni :|
2020. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!