Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejvok neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejvok neki vagy csak a baratnom miatt beszelget es talalkozgat velem?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki evfolyamtarsam, egy suliba jarunk ezert minden nap latjuk egymast mar 3 eve de csak kb 1 honapja kezdtunk el beszelgetni. A legjobb baratnom csak tavaly lett az osztalytarsam, mert azelott mas osztalyba jart viszont ugyanebbe a suliba es o is beszelgetett kb 2 eve ezzel a sraccal, viszont csak chaten, eloben nem beszeltek. Nekem nagyon bejon, a baratnom nagyon szurkol nekem. Eleinte csak a folyoson koszontunk egymasnak es nem is beszeltunk, aztan karacsonyra vett nekem tok sok dolgot amit szeretek es azota ketszer is talalkoztunk mert elhivott. Nagyon figyel ram mindig amikor beszelek, tenyleg erdeklodik es kerdez felolem, viszont nagyon sokszor szoba hozza a baratnomet ami kezd kicsit idegesiteni. Megmutatta a regi beszelgeteseik egy reszet, meg valami random csajjal is. Ezt most csak azert csinalja hogy feltekeny legyek, bejon neki vagy igazabol nem akar tolem semmit? 0-24-ben a barataival log mert gyakran kuld kepet/videot, viszont mas lanyokkal nem nagyon talalkozgat, inkabb csak a haverjaival. Gyakran en kezdemenyezek beszelgetest barmelyik kozossegi median, ha nem akkor meg valaszol minden kepemre amit kiraktam pl insta storyba. Ritkan van olyan hogy ram ir es hosszasan beszelgetunk, mert egyszer csak gondol egyet es nem ir vissza akarmit irok neki. Oke lehet ezt a reszet tul porgom es folosleges mert valoszinu csak elfoglalt es nem akar folyton telefonozni, egyebkent egy tiszta szivu ember es senkit nem akar megbantani, kulturalt es tiszteli az embereket ahogyan ismerem. Lehet hosszu lett es folosleges dolgokat mondtam el, ezert bocsanat, de tenyleg nem tudok rajta kiigazodni, baratnomnek meg nem mertem mondani.

2020. jan. 5. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhívott találkozni, sőt még ajándékot is vett neked, akkor hidd el érdekled őt, magamból kiindulva.
2020. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Te csak viselkedj ember módjára, maradj természetes! Ne kezdeményezz, várd meg amíg ő nem tesz konkrét utalást arra, hogy bejössz neki. A lényeg az, hogy ne erőltess semmit sem.
2020. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 análvonat válasza:
Szerintem rád hajt de ha veled nem jönne össze ott van még a barátnőd is a pakliban
2020. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!