Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nos tetsik egy fiú de nemtom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos tetsik egy fiú de nemtom hogy énis neki vagy sem észre vettem hogy órán hátrafordul és engem néz és amikkor nincs valami olyan közel senki akkor mindig kedvesen beszélget velem kérdezget de a barátai elött full más?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet kideríteni, hogy tetszel e neki, vagy sem. Minden egyes apróságot figyelj meg. És a testbeszedet.

Abból sem tudod biztosra mondani, de egészen jol kideritheto

2019. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tetszel neki csak a haverjai elött vág fel. Megmutatja hogy milyen elérhetetlen te meg omlasz utána. Hidd el ezt tapasztalatból mondom nekem is volt ilyen haverom.

30/F

2019. jan. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg írni aztán pasizz!
2019. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!