Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Adott baratnom neki volt vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Banat1 kérdése:

Adott baratnom neki volt vagy van egy exe es mindennap beszelget vele a beceneve meg mindig macikam es sziveket meg osszazavarodott emojikat kuldenek egymasnak?

Figyelt kérdés
rakerdeztem es azt mondta mar nem szereti es amikor rakerdeztem hoyg aklkor miert nem irja vissza aneveket akkor aazt mondta hogy majd visszairom ha megker ra?Miskolci a srac mi meg lent lakunk bekes megyeben eloben sose lattak egymast messengeren jottek ossze 2 eve es a csavo 2. smegcsalta de megis mindennap beszelnek es valahanyszor szoba hozom hoyg miylen szarhogy ez a neve hogy vele beszelget es rakerdezek hoyg szereted ? meg ? akkor mindig jo az hogy RAHAGYOD !!? tanacstalan vagyok

#szerelem #Ex Tini Barátno
2019. nov. 16. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ex-szel való kapcsolattartás szakító ok.


Ha még mindig tartják a kapcsolatot, akkor az 99%-ban azt jelenti, hogy nem zárta le a dolgot.

Így hogy akarhat új kapcsolatot?

Nem véletlenül "EX"

2019. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Borzalmas a fogalmazásod,olyan mint ha ide fostad volna. De még normális kérdésed sincs (tényleg,mi a kérdés?).


Majd ha normálisan megfogalmazod a sztoridat és ha leírod,hogy egyáltalán mi a kérdés, akkor talán valami tanácsot is fogok írni.

2019. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még nincs túl rajta a lány. Már maga a beszélgetés is érdekes, de a becenevek, meg az szíves emojik: mint akik még mindig együtt vannak.
2019. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor sosem találkoztak. Ha ez így van, akkor ők nem exek, mert sosem voltak együtt. Sajnos az a helyzet, hogy a lánynak bejön a srác, "belezúgott" abba a képbe, amit tali nélkül festett róla az elméjében, de mivel túl nagy a távolság közöttük, így jó voltál te is pótléknak, mert legalább a közelben vagy. Bárhogy is, még mindig ott van a lányban ez az elképzelt kép a srácról, a "mi lett volna ha!?", "milyen lehet vele élőben?" "vajon jobb lenne vele, mint azzal, aki itt van mellettem?" gondolatokkal tarkítva. Én a helyedben keresnék mást.
2019. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!