Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak? Nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel kicsit több mint egy hónapja beszélgetünk (snapchaten rám írt még december elején) és azóta találkoztunk is párszor. Eleinte nem tetszett, de tudom, hogy én tetszettem neki, és nagyon sokat beszélgettünk. Téli szünetben már minden nap. Azután január elsején este találkoztunk, és amikor elbucsuztunk, megöleltem.

Másnap még minden ugyanolyan jó volt, harmadikán viszont nem írt vissza. Nem is volt aktív. Negyedikén reggel írt, hogy magyon sajnálja, csak összeveszett a szüleivel, és azóta sem beszéltünk. Nem aktív egész nap, kezdek aggódni érte... eleinte nem tetszett, de mostanra nagyon megszerettem, és tudom, hogy én is tetszem (legalábbis eddig tetszettem) neki. Írjak neki én? Vagy várjam meg, hogy ő írjon? Talán engedjem el...?



2020. jan. 5. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki, lehet hogy csak felkavarta valami a szüleivel kapcsolatban és amiatt jobbnak látja hogyha nem ír mert lehet hogy nem tudná a legjobb formáját hozni és ha bejössz neki akkor pedig pont hogy a legjobb oldalát akarná mutatni
2020. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha máshol sem aktív, szerintem csak elvették a szülei a telóját. Ha annyira aggódsz írj rá, sose tudod meg ha nem lépsz.
2020. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy írj! Ne légy már ennyire gyámoltalan..

Főleg, hogy baj van a szülei és közte.

2020. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Írok neki...
2020. jan. 5. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj majd, hogy alakult!
2020. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írta, hogy otthon vannak gondok és rossz a kedve, szóval felajánlottam neki, hogy én felvidítom. Nem ézte meg az üzenetet, pedig ma sokszor aktív. Kezd elegem lenni abból, hogy három napja szorongok miatta, ő pedig válaszra sem méltat.
2020. jan. 6. 12:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig ő szívott azzal, hogy neked nem tetszett, te viszont tetszettél neki, úgyhogy lehet, hogy lassan elkezdett elengedni. Ha neked most tényleg tetszik, akkor ne hagyd, hogy elússzon, várj türelmesen, írj neki, stb. Száma nincs meg? Sokkal jobb ilyenkor felhívni a másikat.
2020. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs meg, de azota visszaírt, hogy aranyos vagyok, meg minden, de nem tudok segíteni, majd elmulik. Szóval várok? Mást nem igazán tehetek.
2020. jan. 6. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!