Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/férfiak. Nekem milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak. Nekem milyen az ideális lány/nő?

Figyelt kérdés

Külsőre

(pl: arc, alkat, magasság...stb)


Belsőre

(személyiség...stb)



2020. jan. 6. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Leírhatatlan.... egyszerűen, megfog és magával ragad
2020. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Azt mi honnan kéne tudjuk, hogy neked milyen? :O
2020. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nektek* bocsánat, el írtam
2020. jan. 6. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem inkább a belsőre van ideálom, a külső tulajdonságok nem annyira fontosak.

Legyen intelligens, kedves, segítőkész, humoros, legyenek közös érdeklődési köreink - ami elengedhetetlen egy hosszútávú kapcsolatban szerintem.. aztán persze még írhatnék jó sok dolgot, de az intelligens ezeket már mind lefedi (gondolok itt arra, hogy ne igya le magát részegre minden héten valami buliban, ne beszéljen úgy, mint a kocsis, ésatöbbi).

Külsőre egyáltalán nem fontos, de egy plusz, hogyha szép a leányzó. :)

16/F

2020. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Legyen rendes és kedves. Nekem ennyi elég.
2020. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Külsőre: mindenképpen fekete hajú, barnább bőrű, és ne legyen 170 cmnél magasabb. Alkat nem a legfontosabb, inkább az a fontos hogy legyen az adott alkatára igényes és tartsa karban magát.

Belsőre meg egy nyitott, laza, bolondos, lehessen vele viccelődni és jókat beszélgetni :)

2020. jan. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
#8 te most konkrétan leírtad az egyik legjobb baratnomet kulsoleg es belsőleg is. És tenyleg varnabb a bore, de nem amiatt mert cigany, nondjuk ez latszik is rajta, hanem mert ilyen genetikával rendelkezik😀
2020. jan. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Külsőre: Legyen fontos neki az egészség és tegyen érte. Legyen természetes és laza.


Belsőre: Legyenek céljai. Legyen autonóm. Ne a külső megerősítésekből éljen, hanem belülről fakadóan legyen önbizalma, azért mert megdolgozott érte.


25/F

2020. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!