Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mióta bevallottam a kiszemelte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta bevallottam a kiszemeltemnek hogy tetszik azóta leszar és kerül. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon tetszett/tetszik nekem. Bevallottam neki messengeren hogy mit érzek iránta, viszautasított és mondtha hogy ezek utn ugyanugy fog rám tekinteni és nem fog kerülni.... hát ez nem így lett. Úgy érzem kerül, rám se néz pedig osztalytarsam. Nagyon rossz ez a helyzet... beszelni erről vele nemfogok viszont simán "spanolni" meg nem merek. Szerintetek mit csináljak : Vagy hadjam békén és próbáljam elfelejteni, vagy próbáljak vele spanolni aztan hatha...bar keves az esely

2020. jan. 8. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem tetszettél, ezért. Ha nem ugrasz rá, hanem barátok maradtok, akkor nem hanyagolna.
2020. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb hogy a barátaim közül mindenkivel beszél és "spanol" kivéve velem
2020. jan. 8. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, Ő semmit sem érez irántad keress nála sokkal jobb lányt/fiút!
2020. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!