Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon, hogy a kiszemeltemnek barátnője lett?

Figyelt kérdés
A múlt héten tudtam meg, de azt hittem hogy poénkodik... Előtte folyamatosan szemezett velem, küldözgette a jeleket, aztán egyszer csak mindent abbahagyott, egyik napról a másikra és rám se néz. Így utánanéztem kicsit, és lett barátnője... A lány gyönyörű, és kedves. Hogyan lépjek túl ezen? Lehetőleg úgy, hogy ennél jobban ne sérüljön az önbecsülésem...

2017. okt. 12. 20:26
1 2
 1/17 anonim válasza:
Most azt hiszed hogy vége a dalnak, aztán majd pár hónap múlva szakítanak.
2017. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Örülj neki, hogy nem a tied lett. Milyen pasi az, aki csak szemezget, más semmi? Ilyenről álmodsz? Biztos? Nem is ismered, csak kívülről tetszett. Olyat keress, aki elsősorban belül van rendben.
2017. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

"küldözgette a jeleket"

Aztán te nem reagáltál rá, mégsem lett kapcsolat.

Azzal, hogy kiszemelsz valamit/valakit, még nem lett a tied!

2017. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
4%

Ha nem velem van Akkor Fuhh Na Az ilyen pasikat utálom szemez meg minden azt barátnőt szerez utàna De nem engem Na a helyedben odamennék a sráchoz És Ugy tökön térdelném hogy a felmenői is forognának a sirjában férfiaak Fuhh


14/L

2017. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Ugy tökön térdelném hogy a felmenői is forognának a sirjában férfiaak Fuhh

14/L"


Elváltak a szüleid és édesanyáddal élsz? :(

2017. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ismerjük egymást :o?
2017. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Előző
2017. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sose lehet tudni. ;-)


De inkább csak abból gondolom, hogy 14 éves létére csak az gondolkodik így a férfiakról, aki évek óta ezt hallja otthon, otthon viszont nem szokott ilyen rossz lenni a vélemény, ha együtt vannak a szülők...

2017. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem, ismerem és évfolyamtársam, jóban voltunk. Csak egyik napról a másikra nagyon feltűnően máshogy állt hozzám...

És igen, lemaradt hogy 17/l 17/f

2017. okt. 12. 21:11
 10/17 A kérdező kommentje:
És dehogynem reagáltam. Sokat mosolyogtam rá, beszélgettem vele, kerestem...
2017. okt. 12. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!