Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért nem viszonyul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem viszonyul hozzánk úgy, mint a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olaszországban élek, 6 hónapig maradok még itt. December 30.-án mondtuk ki a fiúval, aki tetszik, hogy együtt vagyunk. Előtte barátok voltunk extrákkal, mert tudjuk, hogy 6 hónap múlva úgyis hazamegyek Magyarországra.

Azt tudni kell, hogy nagyon kicsi városkában élek, 9.000 fővel... Amíg nem lett kimondva, rengetegszer hívott el sétálni, vagy kávézni, itt mást nagyon nem lehet csinálni...

Mivel a téli szünetben jöttünk össze, megszoktam, hogy minden nap találkozunk, de most, hogy újra vissza kellett mennünk az iskolába, kevesebbet beszélünk, heti 2x találkozunk csak a hétvégén kívül, stb.

Ha már 3-4 hónapja együtt lennénk, azt mondanám, oké.. De mivel kb 2 hetes a kapcsolat, ilyenkor még minden nap el kéne hívni a másikat, illetve őt helyezni a figyelmünk központjába, nem?

Értem én hogy iskola van, meg nem engednek ki a szülők se sokáig, pláne itt Észak-Olaszországban... De az, hogy nem keres annyit, mint az elején, kissé aggaszt. Pláne hogy ilyen fiatal a kapcsolatunk... Olyan, mintha még mindig barátok lennénk extrákkal a részéről, akkor is, ha ő mondta először, hogy szeret, jöjjünk össze, stb...

Minden este, mikor elköszön ír, hogy szeret, meg amikor együtt vagyunk, mondja rengetegszer... És ami fontos, hogy nem "Ti voglio bene"-t, hanem "Ti amo"-t mond. Amore-nak hív, ilyenek :)

De mégis azt érzem, hogy nem tesz eleget azért, hogy meg tudjon ismerni.

Nem visz randizni, nem hív ki sétálni minden este, nem ír olyan sokat már, mint mikor nem voltunk együtt.

Nagyon szeretem őt és megpróbáltam már erről beszélni vele pár napja, de nem sok változott.

Nyilván adok neki időt és még az elején vagyunk, de szerintetek aggódnom kell, hogy már megunt, vagy nem?


U.I. Én nem várok el többet, mint hogy a barátnőjének kezeljen, ne egy olyan embernek, akit felhívhat, ha unatkozik.

17/L


Köszi, hogy elolvastad eddig, és kérlek teljesen őszinte, nem kritikus válaszokat/megjegyzéseket írj.



2020. jan. 10. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, mert te kérted.

"De mivel kb 2 hetes a kapcsolat, ilyenkor még minden nap el kéne hívni a másikat, illetve őt helyezni a figyelmünk központjába, nem?"

Nem! Nagyon nem. 2 hete vagytok csak együtt! Az semmi! Ha már az elején ennyire tapadós vagy, nem csoda, ha hanyagol. Tér kell neki, nem kell naponta találkozni, az még rosszat is tesz. Nem házasok vagytok. Ha így indul, nem lesz tartós a kapcsolat. Értem én, hogy folyton vele lennél, meg folyton rád kéne gondolnia, mert ezt várod el, de ettől még ez nem így kéne, hogy legyen.

2020. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Ha az extrákat megkapja minek akarjon többet erre a pár hónapra? Szerintem te csak egy jó csaj vagy akivel jó elleni de semmi több. De lehet, hogy nem így van.
2020. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt mondja hogy szeret meg a szerelmének hív akkor biztos hogy többet akar tőled mint "barátság extrákkal" de minden embernek vannak kötelességei (tanulás,munka,a családjával lenni,barátokkal talizni stb) nem tud 0-24ben veled foglalkozni és minden nap találkozni. Attól még szerethet,ha kevesled az együtt töltött időt hívd el őt te valahova akár csak egy 1 órás sétára vagy kávéra suli után.
2020. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!