Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsot tudnátok adni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot tudnátok adni egy fiúval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szoval egy fiu osztalytarsam a golyatabor ota minden egyes nap ramir, mar rengeteget beszelgettunk, egyre jobban megismerjuk egymast. Csak az nagyon fura, hoigy szemelyesen meg egy szot sem beszeltunk. Pedig mar annyiszor lett volna ra alkalom. Igaz, mivel ket csoportra vagyunk bontva, ezert egy heten csak 10 orank kozos, annak is a nagy resze tesi, szoval eleg ritkan latom. Viszont amikor peldaul egyszer lekestem a buszt, es emlitettem neki, hogy 2 ora mulva jon a kovetkezo, akkor sem jott ki hozzam, pedig otthon volt. Pedig mar volt 3 baratnoje, szoval nem ertem miert nem lep,mert tudja, hogy tetszik nekem. Onnan tudta meg, hogy van egy szivatos alkalmazas, aminek  a lenyege, hogy ha elkuldesz valakinek egy linket, es o beirja a kiszemeltje nevet, akkor azt, amit beirt a negszivatott ember elkuldi neked. Szoval o megszivatott, en pedig voltam olyan naiv, hogy beirtam a nevet,es o ezt latta. Ezutan megkerdezte, hogy komolyan irtam e, en pedig bevallottam, hogy komolyan gondoltam. Mondtam, hogy ez nekem kinos, ezert o elterelte a temat, mert utólag kiderult, hogy azert tette, hogy nekem ne legyen kellemetlen. Es nekem erdekes, hogy elmondtam, hogy tetszik nekem, es meg igy sem kezdeményezett. Peldaul ahelyett, hogy elhivna moziba, otthon külön-külön nezunk filmet, es megbeszeljuk messengeren. Multkor szoba jottek ezek a dolgok, es azt mondta, hogy szoban nem olyan szorakoztato, sot, hulyesegeket beszel. Azt is mondta, hogy golyataborban azert irt ram, mert bejottem neki külsőre, es gondolta, hogy ramir. Azt is mondta, hogy meg nem biztos abban, hogy ha ugy alakulnanak a dolgok, akkor benne lenne barmi komolyban is.  Megkerdeztem, hogy mit akar tolem, es azt mondta, hogy ezt meg neki is el kell döntenie. Mondta azt is, hogy ez bonyolultabban van meg az o fejeben, de az mar nem velem kapcsolatos. Ezt sem értem. Mit tegyek ebben a helyzetben? Ti értitek a fiút, mert en nem.

2020. jan. 6. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, nem nagyon jössz be a fiúnak, legalábbis nem eléggé ahhoz, hogy elkezdjen veled járni, ezért megspórolja azt, hogy szenvedj ha otthagyna :D
2020. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gublug ***** válasza:
80%

Szasz.

Az introvert/visszahuzodo egyenek elsodleges kommunikacios csatornaja az iras.

En is ilyen vagyok. Irasban vicces vagyok, de ha szoban kell beszelni, akkor nem, es nem is erzem magam jol.


A srac kedvel teged, de kerdeses h tetszel e neki annyira, hogy kilepjen a komfort zonajabol.


A visszahuzodo embereknek idot kell adni h dontsenek, es tisztelni kell a szemelyes zonajukat.

A hatranya az ilyen tipusnak h nehezen lep/dont es sokat gondolkodik.

Nem vesz reszt annyira a valos eletben mint kellene, ehelyett sok idot tolt a fejeben/gondolataival.


Siettetessel bele lehet hajszolni dontesekbe/helyzetekbe de idovel annyira nem fogja magat jol erezni es ki fog lepni belole.

2020. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Manapsag sajnos a net miatt a személyes kommunikációk nagyon vissza maradnak. Iskola menője voltam (sportmotorral jártam suliba) engem szerettek a csajok és kezdeményeztek is. Te is kezdeményezhetnél, sulibután elhívhatnád valahova... Egem is elhívott több lány, de az egyikkel így jöttünk össze. H annyira szerintem sem tetszik neki, vagy csak fel kezdeményezni, de neked már elvárásaid vannak, pedig még együtt sem vagytok :D :D Ha annyira tetszik, nyugodtan kezdeményezz, egy bátor, céltudatos intelligens lány megnyerőbb a pasik számára, mint aki otthon dühöng. Nekünk anno nem volt szerencsere ilyen idióta app, te se használj ilyeneket, és pláne ne ítélkezz belőle, mindez komolytalanságodra, éretlenségedre utal, ami azt súgallja, hogy a holnapi szóbeli felelésre sem állsz készen, nem hogy egy párkapcsolatra. Ha tetszik a srác, nyugodtan kezdeményezz, ha nem mersz, akkor lesz bátrabb lány tőled aki megteszi, és buktad a srácot!
2020. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj időt neki, valószínűleg csak bizonytalan és nem biztos az érzéseiben, ami szerintem gyakori a fiúknál (tisztelet a kivételnek). Szóval minden bizonnyal bejössz neki, csak maga sem tudja, hogy mennyire. Vagy lehet az is, hogy másik lány is tetszik neki, és most kettőtök közt vívódik. És mint ahogy azt már előttem is leírták, sokan jobban tudnak érvényesülni üzengetéskor, mint személyesen. Biztos csak félt, hogy hülyét csinál magából előtted, azért nem próbált veled személyesen is beszélni.
2020. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez mar egy lejatszott meccs. Különben is az ennyi idős fiuk inkább fiukkal járnak. Igy védekeznek.
2020. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Különben a nők szoktak már kezdeményezni a mai világban. Az osztrák lanyok is mondják pl. Gyere ülj le hozzánk. Franciák azt mondják hogy menjünk egy italra. A Németek hogy Kávé. 2000 magyar lányhoz mentem oda hozzá spontán úgy hogy flörtöltek és mindegyik nemet mondott ebben a stílusban. Pedig volt köztük sok csúnya és átlagos és szépek is.

A nő ismerőseim azt mondták hogy azért csináljak ezt a Magyaroszági lányok mert így akarják szívatni a férfiakat.

Nagyon kevésen tudnák flörtölni pedig a biszex fiuk nagyon tudnák.

Egy biztos.


Nem érdemes megszólítani Magyar lányt! Inkább valami pótcselekvést kell kitalálni.

Az átkozódásokról meg inkább nem is akarok beszelni. Ha meg nem megyek oda hozzá akkor meg úgy is szol valakinek hogy dugja meg mert ő éppen most stresszes.

Ha valamit akarsz valakitől valamit akkor hívd el egy kávéra úgy mint a többi külföldi. Mert mi nem szívesen ismerkedünk bukókkal.

2020. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben minden képen adnék még neki egy kis időt, hogy eldöntse mit akar, és finoman erőltetném, hogy legalább beszélgessünk élőben


Amúgy mi a neve annak a szivatós alkalmazásnak? 😇

2020. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!