Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejöjjek vele vagy inkább nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy a legjobb fiúbarátommal mostanában már nagyon jóban lettünk és sokkal többet beszélgettünk. Aztán kijelentette, hogy van egy kiszemeltje, akiről kérdeztem párat, és szinte biztos hogy én vagyok. És asszem nekem is tetszik, csak az a baj, hogy az exe az egyik legjobb barátnőm. Mert ugye egy baráti társaságban vagyunk, vagy voltunk. És nem tudom hogy mit csináljak, ha tényleg én tetszek neki és bevallja, akkor megtehetem e ezt a barátnőmmel. Mert csak nem rég szakított vele a fiú,akinek azonban már rég nem tetszett. De a barátnőmnek szerintem azért rosszul esett. Bár nem volt köztük sok minden. Csak kúltúrált válaszokat szeretnék. Előre is köszi!

2020. jan. 10. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Cigányok vagytok?
2020. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem
2020. jan. 10. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyettünk inkább a barátnődet kellene megkérdezned, hogy őt zavarja-e. Még ha ez lányoknál elképzelhetetlenül is hangzik. :D
2020. jan. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Stark2000 ***** válasza:
Én inkább beszélnék a barátnőddel elsőnek, a válaszától sok minden függhet.
2020. jan. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!