Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titokban átjön?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban átjön?

Figyelt kérdés
Át szeretném hívni, mert egy napot egyedül leszek itthon, viszont nem szabad, hogy kitutódjon. Mire figyeljek? Milyen "nyomokat" kell eltüntetni?
2020. jan. 16. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát attól függ ki, és mit fogtok csinálni
2020. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több infót, így nehéz.

Ne fújjon magára előtte semmit, mert lehet hogy a lakásban érződni fog. Ha cigizik, de te nem, akkor arra szintén figyeljetek. Ha esztek, isztok, ne maradjon elöl a két pohár, két tányér, stb.

Miért leszel otthon egy napot? Csak másnap mennek haza, vagy aznap este? Ha aznap este, akkor azért délután már lépjen le akit áthívsz, nehogy ő egy kicsit tovább maradjon, haza meg egy kicsit előbb érkeznek és akkor hiába pakoltál tányérokat :D

Ömm nem tudom, biztos van még sokminden, de valami alap infókat adhatnál még :D

2020. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább arra hogy ne menjen. Ha úgy van lehettek olyan szerencsétlenek hogy kitudódik.

Én hoztam már haza úgy lányt, hogy engem se nagyon ismernek, csak a közvetlen szomszédok (nem sokat vagyok itthon, meg kolis is vagyok és voltam is), de ők is többnyire akkor tudják ki lehetek, ha a ház körül látnak.

De haza hoztam a lányt kocsival, az udvaron megálltunk, hátsó ajtón bementünk. Ugyan az a művelet volt vissza is.

4 másodpercig ha láthatott minket valaki, mert ennyit voltunk összesen az udvaron. Mégis 5en kérdezték anyát, hogy mióta van barátnőm, mert látták hogy hoztam haza...

Annyi hogy nem titok volt a dolog.

Többször volt már hasonló dolog és mindenki tud mindent. Szóval ha semmikép nem akarod hogy kitudódjon akkor hagyd a dolgot. Ha gyalog megy akkor az ugye sok idő, bárki láthatja jobban. Ha kocsival akkor meg az idegen autó feltűnő.



De amúgy, semmi ruha ne maradjon ott, ne dobjon ki semmit nállatok, ne legyen indokolatlanul sok pohár, tányér, ne igyon/egyen olyat amit te nem szeretsz, ne hagyjon sehol lábnyomot, wc-t ne nagyon használja (nehogy összepisilje), amint lehet lépjen le.


Úgy is lefogtok bukni. Ha az utcán nincs is éppen ember, utcára néző ablak mindíg van.

2020. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Például ha lezuhanyzik nálatok, akkor ne felejtsd el a plusz törölközőt eltenni. Vagy a tányérokat, poharakat úgy pakolni, hogy ne tűnjön fel, hogy mindenből két személyre való van a mosogatóban (pohár például, mert abból általában vagy egyet használ többször az ember, vagy elmossa maga után). Szerintem ha a te szobádban lesztek, akkor úgy nagyon másra nem kell ügyelni, mert ott te tudod a legjobban, hogy mi hogy szokott lenni általában. De ha a nappaliban rendezkedsz esetleg, akkor ott már figyelni kell, hogy minden a helyére kerüljön vissza.
2020. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!