Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valami tanácsolni tudtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanácsolni tudtok ezügyben?

Figyelt kérdés
Egy osztálytárs kapcsolatról lenne szó. Nagyon körül jártak már a témát, úgy értve, hogy tapasztalatom is van benne, ami nem sikerült túl jól, de semmi rossz nem adódott belőle. Jelenleg van egy lány az osztályomban, akit ha meglátok nagyon megváltozik a közérzetem, hogy úgy mondjam. Ha közel jön, ha én megyek közel a hangom elválzotik, égek belülről, egyszóval készen vagyok tőle. Na most az előző "kisebb" kapcsolatomnak kvázi úgy lett vége, hogy konkrétan el sem kezdődött. Nem úgy jöttek ki a dolgok. Nagyon irritál ez a helyzet, mert tudom, hogy nem szabadna semmit se tennem, mert azzal többet veszítenék, mint nyernék. Rengeteget mindent lehetne itt felsorolni a többiek megítélésétől a szakítás utáni részig. Mivel tetszik, sőt, bejön, ezért szerintem észre is vette, hogy inkább kerülöm, és vagy próbálok nem beszélni vele, vagy, ha olyan a helyzet, szimplán ránézni. Olyan érzésem van tőle, mintha az orrom előtt lóbálnák azt a bizonyos mézes madzagot. Ellenszenvet vált ki, közben meg készen vagyok tőle. Biztos egy bunkónak tart emiatt. Érdekesség, hogy az exemre emlékeztet. Itt gondolom már keveredik a dolog. Tudnátok valamit tanácsolni esetleg?

2020. jan. 18. 18:45
 1/4 A kérdező kommentje:
U.I.: 16/F, és bocs a helyesírási hibákért
2020. jan. 18. 18:54
 2/4 anonim ***** válasza:

A végét nem igazán értem a leírásodnak, de megpróbálok segíteni.

Az osztálytárssal való járás kényes téma, de nem tabu szerintem. Ami inkább összekuszálja a helyzetet, az az előző “kapcsolatod” és emiatt a többiek. Mivel beleírtad a szövegedbe, gondolom fontos lehetett neked, hiába nem volt semmi. Azzal a lánnyal, aki most tetszik mi a helyzet? Viszonzott az érzés szerinted? Ha igen, és komoly érzéseid vannak lehet érdemes megpróbálnotok. Nem kell, hogy számítson az osztály véleménye. De, ha úgy érzed, hogy többet veszítenél- hagyd. Még több évig együtt kell lennetek, egy osztályban és felesleges drámák lennének. Amúgy két lánynak milyen kapcsolata? Mert, ha barátnők, akkor hagynám az egészet a francba. Az “exeddel” neked milyen a viszonyod? Csak mert írtad, hogy az új lány aki bejön, rá emlékeztet. Nem őt akarod valahogy pótolni? Mert ha igen, akkor az nagy szemétség lenne az “új” lány felé. Összességében azt tudom mondani, hogy ha az egész érzés erősödik benned, akkor lépj csak, de nagyon beszéljétek át az egészet. Ti ketten, és ha esetleges egy baráti körben vagytok mind, akkor együtt is- hogy a lehető legkevesebb sértődés legyen.

2020. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos, az "exemmel" nem nagyon beszélünk. És valóban nem tudom elfelejteni. A két lány nem ismeri egymást, és mivel rejtem a dolgot, ezért nem nagyon vette észre szerintem, hogy érdeklődöm iránta. Nem tudom, hogy Ő mit érez.
2020. jan. 19. 11:30
 4/4 A kérdező kommentje:
És mint mondtam, valószínűleg egy bunkónak tart, amiért próbálom kerülni, és szerintem észre is vette. Szörnyű dolog ez az egész. Az irritál, hogy bejön konkrétan.
2020. jan. 19. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!