Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek, az alkalmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, az alkalmi kapcsolatokról? Volt már benne részetek?

Figyelt kérdés

Anno, mikor a párommal össze jöttünk, rengeteg problémánk volt. Én nagyon szerettem őt, ő pedig valószínűleg megingott. És szakított velem. Majd kis időre rá, azt mondta hogy járjunk csak össze minden féle kötöttség nélkül... Csak sex..

Egyebként ha nem vagyok szerelmes, azonnal elutasitom. Én nem vagyok enne híve..

De bele mentem, csak hogy közel érezhessem őt. Na ez ment kb 2 hétig, aztán minden helyre ált és rá jött hogy szeret stb. Azóta minden rendben. De ez egy csomószor eszembe jut.. És fáj is egy kicsit.

25/L


2020. jan. 20. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
49%

Férfi vagyok,nekem szükségem van érzelmekre a szexhez.

Ami a párodat illeti szerintem,'élni' akart még egy kicsit azaz valszinüleg volt pár alkalmi kapcsolata melletted,miután kitombolta magát újra komolyra váltott.

2020. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!