Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitől tart ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől tart ennyire?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 22 éves sráccal én 34 vagyok. Többnek nézett ki de buliba voltunk és a korával nem is törődtem. Csók történt majd másnap megkért ez maradjon titok,de szeretne találkozgatni velem,ami meg is történt...Az úton nem köszön nem is néz rám. Viszont egy napig nem kerestem és kérdőre vont,hogy mi a bajom,hogy egész nap nem írtam neki és ha van időm mindig írjak neki,viszont alig válaszol. Ennyire buta és tapasztalatlan?

2019. aug. 19. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál egy puha p@cs@t, na meg más generácio, ő még non-stop nyomatná az sms-eket mintha az lenne a legfontosabb.
2019. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy én kezdeményezzek még a köszönésbe is hiszen én vagyok az idősebb 😁 Válaszolni nem igen tud,biztos elfoglalt. Ba de mit is akarok én egy kölyöktől? Valószínű inkább velem van a probléma 🤔
2019. aug. 19. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!