Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki? Ha csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? Ha csak úgy odamegyek, és elmondom neki mi van, az megfelel?

Figyelt kérdés
Van egy lány, az osztályomból, aki elég régóta tetszik. Vele kapcsolatban kérnék segítséget.

2020. jan. 21. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ja
2020. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Próbálj meg vele beszélgetni, közeledjek felé. Aztán ha Osszeiletek úgyis jön magától..
2020. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ja és sztem ne mond meg neki hogy bejon, mert az gáz. Remélem segítettem.
2020. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlen kell ezt így elmondani, mert ha minden előzmény nélkül csak úgy ezt teszed, akkor érhető annyira meglepetésszerűen, hogy nem fogja tudni hogy le reagálni és zavarbajön és német mond, pláne ha ezt azt osztálytársak előtt teszed.

Egyszerűen csak legyél többet a közelébe, ülj le többször mellé, ülj közelebb hozza a megszokottnál (pl:ha eddig 30 centire ültek, akkor mostantól 15), legyél vele kevés és figyelj arra amit mond és nézz többet a szemébe és mosolyogj többet rá.

(A szemkontaktus nagyon fontos.)

Néha találj valami okot arra, hogy megerintsd pl: neked, hogy álljon már meg egy kicsit, mert lóg a cipőfűződ és a vállára "támaszkodva" (azért annyira ne támaszkodj rá, csak tartsd a kezed a vállán, hogy ne billenő ki az egyensúlyodból) és tud be a cipőfűződ a cipődbe. Bármi ehhez hasonlót kitalálhatsz hogy megerintsd valahol. Ha ezeket csinálod, akkor pár nap/hét múlva már ő is oda fog menni hozzád, mert beszélgetni akar majd veled és ő is szeret ne majd megérinteni vagy akár megölelni.


Ha már tök jó kapcsolat van köztetek, akkor hívd a mekibe vagy valahova, ahova szeretnéd. Akár indokot is mondhatsz: nem akarsz egymagad menni, és ezért szeretnéd hogy veled menjen, vagy bármi hasonló kifogás, ha szükséged van rá.


Ha ezek után valamikor (akár egy másik kajalas közben, vagy sétálás közben (a lényeg hogy ne legyenek túlságosan sokan körülöttetek) elmondod neki, hogy: amúgy én nagyon kedvellek... Elmondod, hogy tetszik és mi lenne ha összejönnétek/a barátnőd lenne.


Ha most összehasonlítod a simán odamegyek és szárazon egyből a szemébe mondom, hogy tetszel, leszel e a barátnőm, szerintem te is érzed, hogy mekkora a kettő között a különbség.


Sok sikert! 😄

2020. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ja szerintem az úgy jó.

De azt is csinálhatod, hogy nyomulsz (érdeklődsz, sokat lógsz vele, szemezel vele, msosolyogsz, megnevettetet stb.) és ha ő is adja a jeleket, akkor elmondod.

2020. jan. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A #4 válaszolónak teljesen igaza van. Én is ezt a módszert használnám/ajánlom.
2020. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha látod rajta, hogy neki is tetszel, akkor igen.

Ha nem vagy biztos benne, akkor ne. Képzeld el, hogy egy olyan lány odajön hozzád, aki nem tetszik, és a szemedbe mondja minden előzmény nélkül, hogy szeret. Ugye hogy fura?

2020. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!