Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fülig szerelmes vagyok a 3....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fülig szerelmes vagyok a 3. Fokú unokatesómba! Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Na tehát, 2019 nyarán, június vége, július eleje körül meg ismertem a strandon egy lányt, később sajnos kiderült, hogy rokonom.. (az én dédim és az ő dédije testvérek) és szinte mindennapos volt az h találkozgatunk, szülinapomkor még ott is aludt nálam, ha arra gondolok mindig elojonnek a jó emlékek és ettől mindig szomorú vagyok..

És egyszerűen azóta se tudom kiverni őt a fejemből, a háttér képemen is vele vagyok (egy ölelkezős kép)

Sajnos nyár óta nagyon keveset találkozunk, de mostanában megint sűrűsödik a dolog, így még jobban húz hozzá a szivem..

De a baj az, h nem tetszik.

Hanem szerelmes vagyok

Nagyon:(



2020. jan. 23. 09:56
1 2
 1/19 anonim válasza:
20%
Felejtsd el... Még közeli rokonnak számít a 3. Sajnálom.
2020. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít közeli rokonnak, így "vérfertőzésnek" sem!


Mindazonáltal a rokonság gondolhatja másképpen...


Lsd. még: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa..

2020. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1.

Pont ezaz, hogy nem tudom elfelejteni..

2020. jan. 23. 10:29
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fokú rokonságnál már simán járhattok. ha meg nem is tudtad, hogy rokon, akkor nyilván nem jár össze a család, így fennakadni se igen fognak rajta. Hívd el randira.
2020. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3.

Igaz, én arról a részről nem is tudtam.

Szoktunk kijarni meg inni valamit, meg hasonlók, de azon kattog az agyam, hogy hogy vezessem rá arra, hogy valóban én szerelmes vagyok belé, és nem baráti szándékaim vannak..

2020. jan. 23. 10:51
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Harmadfokú? Mint az égési sérülés?
2020. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem gond. Ez távoli rokonság. Főleg ebben az esetben, hogy nem is együtt nőttetek fel, nem is tudtál róla. Nem alakult ki rokoni kötelék.

Egyébként még első unokatestvérek házassága is engedélyezett. Ami nekem kissé perverz.

2020. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
48%
Akkor csinálj amit akarsz
2020. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Olyan távoli rokon, hogy nyugodtan járhatsz vele
2020. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Oké, és valaki tudna abban segíteni, hogy hogyan mondjam el neki, hogy tetszik?
2020. jan. 23. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!