Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokadik unokatesómba lettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik unokatesómba lettem szerelmes. Segítség! Mit tegyek? Viszont szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint fent is olvashatjátok; bajban vagyok. Szerelmes lettem egy távolabbi unokatestvérembe. Mielőtt valaki belém kötne, elmondanám (elnézést, leírnám), hogy egészen gyerekkorom óta érzem ugyanazt a vonzódást iránta, ami az évek során egyre csak erősödött. Nem csak külsőleg, hanem belsőleg is szeretem. A korkülönbség nem nagy köztünk.

Most, hogy ezt tisztáztuk, jöhet a lényeg. Nem tudom, viszont szeret-e. Nagyon sok apró jelet küld felém, amik azt sugallják, hogy igen, mégis kételkedem. Mondok konkrétabbakat. (Írok, tökmindegy.)

Tehát pár éve nyaralásnál folyamatosan egy olyan dalt énekelgetett nekem, amiben a nevem szerepelt és utána ugye, ahogy a szövegben volt, jött hogy "I love you". Mikor együtt néztünk filmet, a csókjeleneteknél mindig rám nézett. Amikor egyszer felvetettem neki, hogy elfogadnám bátyámnak, akkor azt mondta, nem szeretne az lenni. (Azért mondtam ezt neki, mert kíváncsi voltam a reakciójára, de mostanra belátom, hogy nem kellett volna...)

Azt az elvet vallotta, amit én, hogy sokáig nem volt párja. Erre, amikor én beszereztem magamnak egy fiút (azt hiszem, Őt akartam elfelejteni, de azóta ejtettem szegényt), aki Vele egyidős volt, pár nap múlva bejelentette, hogy barátnője van, aki annyi idős volt, mint én. Ez így kicsit furának tűnt nekem. Lehet, hogy csak túlreagálom a dolgot. Nem? Sokat agyalok ezen, szinte mindig Rajta kattogok.

És akkor most jöjjön az, ami miatt azt gondolom, hogy nem szeret. Ismerősök vagyunk Facebook-on, mégsem lájkol semmit, amit kiteszek. (Oké, ez így bugyután hangzik...) Szívesen ölel meg és ad puszit, de azt hiszem, ez is azért van, mert rokon. Nem tudom eldönteni, hogy azért kedves velem, mert az neki magától értetődő vagy azért, mert kötelességének érzi a rokoni kapcsolat miatt. (A szemeiből nem tudok olvasni, mert ha belenézek azokba, mindent elfelejtek.)

Nem lép. Lehet, hogy csak félénk, mert rokonok vagyunk? A családunk szoros kapcsolatban áll egymással, ezért sok időt töltünk együtt.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Intelligens válaszokat szeretnék kapni, először is azzal kapcsolatban, hogy viszont szerethet-e. Másodsorban, hogyan vallhatnám be neki az érzéseimet? És mit tegyek, ha elutasít?

Jézus, ez jó hosszúra sikerült. Ember legyen a talpán, ha valaki elolvassa ezt a kisregényt.

Valaki? Bárki?

(17, l)



2017. márc. 18. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá
2017. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy sokadik unokatesó?
2017. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán merek kezdeményezni.

Negyedik unokatesó...

2017. márc. 18. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:
De az mit jelent, bocsi?
2017. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mármint micsoda? A negyed-unokatestvérség?
2017. márc. 18. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: ő már gyakorlatilag csak akkor rokon, ha nagyon annak akarod tartani. :)

Már a sima, első unokatesóknál is engedélyezett a házasság, másodunokatesóknál már gyakorlatilag alig jelent kockázatot, a harmadunokatesókat meg az ember nem is szokta már nyilvántartani.

2017. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában voltam, de azért köszönöm. A kérdés(ek) nem konkrétan erre irányult(ak).
2017. márc. 18. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért mégiscsak rokonik. Gyomorforgató. Szerintem sokadik unokatesód normális ember és nem a nőt látja benned... ( legalábbis remélem... bár lehet hogy a szüleitek édestestvérek vagy nem tudom )
2017. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret, de lehet, hogy mégsem...

Az 'unokatesód' amúgy hány éves?

Mindenképpen a metanyelvre, a testbeszédre hagyatkoznék, nem támadnám le szóban a témával (bár szerintem sanszos, h. viszont szeret).

Elhívnám, elmennék vele egy rokonoktól mentes, semleges helyre pl. koncert, később (a nyár folyamán) fesztivál, ha megengedhetitek magatoknak.

Táncolnák, buliznék, megpróbálnék önfeledt lenni, örülnék a nyárnak meg a zenének, jól érezném magam, 'véletlenül' összeérne a karunk, elcsattanna 1-2 puszi.

A reakciók függvényében (látván, h. ő is benne van), megkísérelnék egy pusziból elcsúszott csókot is - aztán majd alakul.

Sok sikert!

2017. márc. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!